Był poszukiwany przez 17 lat. Został zatrzymany w przyczepie kempingowej na Mazurach

0

Po 17 latach poszukiwań policjanci wpadli na trop mężczyzny poszukiwanego za oszustwa. Jak się okazało 37-latek mieszkał samotnie w przyczepie kempingowej na Mazurach.

Jak przekazała w komunikacie podinsp. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, policjanci operacyjni z komisariatu w Wawrze w trakcie prowadzonych ustaleń pozyskali informacje na temat miejsca, gdzie najprawdopodobniej ukrywał się poszukiwanych od 17 lat mężczyzna. 37-latek miał zamieszkiwać w odosobnieniu, w przyczepie kempingowej na Mazurach. Doskonale wiedział, że jest poszukiwany, dlatego unikał kontaktów z organami ścigania.

Kryminalni z Wawra dokładnie przygotowali się do realizacji zatrzymania. Zebrali niezbędne informacje, dokonali sprawdzeń i szczegółowych ustaleń. Kiedy pojawili się w przyczepie 37-latek został wprawiony w stan konsternacji, nie wierzył, że naprawdę do tego doszło, że został odnaleziony.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego i osadzili go w zakładzie karnym do dyspozycji prokuratury. Ciąży na nim kara między innymi za dokonanie oszustw.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze