Budynek po byłym kinie popada w ruinę [WIDEO]

11

Budynek, w którym dawniej mieściło się Kino Fala niszczeje i popada w ruinę. O złym stanie technicznym i wizualnym obiektu nie świadczy już tylko odpadający tynk, ale również dziura w ścianie. 

Na pierwszy rzut oka widać, że Kino Fala lata świetności ma już dawno za sobą. Od wielu lat obiekt stoi zamknięty. Odpadający tynk, graffiti na budynku w centrum miasta szpeci wizerunek całej okolicy.

Jakby tego było mało, w jednej ze ścian budynku pojawiła się ogromna wyrwa, a na ziemie spadają cegły. Stwarza to realne zagrożenie dla osób, które przechodzą obok tego miejsca. Mimo, że teren kina został odgrodzony prowizoryczną siatką, to może ona nie stanowić wystarczającego zabezpieczenia przed walącą się ścianą.

Od dawna trwają dyskusje na temat zagospodarowania budynku po byłym kinie. Rozważano różne opcje, od przebudowy po jego zburzenie i postawienie nowego obiektu. Niestety jak widać upływający czas i brak konkretnych działań spowodowały sytuację, której efektem jest katastrofalny stan budynku, będącego niegdyś wizytówką Giżycka.

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Vortex

Najpierw celowo doprowadza się do ruiny – twierdząc, że nie ma pieniążków na utrzymanie a potem realizuje się wcześniej ogarnięte plany.

Lolo80

Zrównać z ziemią i postawić prawdziwe miasto powinno fundusze mieć niech się wykażą a szczególnie 3 burmistrzów

smyk

i o to właśnie chodziło

Lucy

Może ktoś za to odpowiedzialny powinien ponieść konsekwencje. Wysłał co się dało i……..