Bracia aresztowani za pobicie z użyciem noża

6

Dwaj bracia w wieku 36 i 37 lat najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Podejrzani są o pobicie 43-latka, mieszkańca powiatu giżyckiego. Jeden z mężczyzn będzie odpowiadał w tzw. „multirecydywie”.

O pobiciu 43-latka, dyżurny giżyckiej jednostki został powiadomiony 12 sierpnia około godziny 5:00. Zgłoszenie dotyczyło pobicia z użyciem noża.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że dwaj mężczyźni na jednym z osiedli w Giżycku pobili mężczyznę. Sprawcy zadawali ciosy pięściami i użyli także noża. W wyniku obrażeń pokrzywdzony wymagał hospitalizacji, załoga pogotowia przewiozła go do szpitala. Policjanci z Giżycka, którzy zajęli się tą sprawą, ustalili, że zajście pomiędzy mężczyznami zaczęło się z błahego powodu, wymiana zdań, przerodziła się w awanturę zakończoną atakiem na 43-latka – informują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Funkcjonariusze po ustaleniu miejsca pobytu podejrzanych zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 36 i 37 lat, byli to bracia.

W piątek (18 sierpnia) mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia z użyciem noża, którego skutkiem było spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 43-latka.

Sąd przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury i zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanych na okres najbliższych trzech miesięcy. Prost z sali sądowej, gdzie przedstawiono im postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego, trafili do aresztu.

36-latek będzie odpowiadał w tzw. „multirecydywie”.

(Źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
dajko

„..pobicie z użyciem noża…” Hmm… ciekawe.. a czy może być „pobicie z użyciem pistoletu” ?? Tak tylko pytam..

Westt

W kraju z „dykty” wszystko możliwe.

uszaty

Juz bylo z pistoletu zastrzelil ale to byl mundurowy.Acha ,ale pozwolenia na bron mu nie zabrali.

Pokrzywdzona

Typowe Patole w Giżu. Od zawsze.. pedofile, gwałciciele.. 1/5 z niektórych osiedli powinna już od 30 lat siedzieć.. a chodzą dalej bezkarne ŚWINIE.

Mietek

Kozaki z kosą…….do wora ….

Mieszkaniec

…. i do jeziora