Boys, Akcent, Weekend, Extazy i wielu innych! Największe gwiazdy disco zagrają już 22-23 lipca!

0

Już w te wakacje Ostróda ponownie zamieni się w najgorętsze imprezowe miejsce na dyskotekowej mapie kraju. A to za sprawą XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej, który odbędzie się w weekend 22-23 lipca. Zagrają na nim największe gwiazdy m.in. Corona, Culture Beat, Czadoman, Weekend czy Akcent.

Ten festiwal to mówiąc w skrócie: wyjątkowa atmosferai świetna zabawa w rytmie disco. Już po raz dwudziesty pierwszy, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję bawić się przy najlepszej polskiej i zagranicznej muzyce tanecznej.Wśród ponad 50 wykonawców pojawią się m.in. Weekend, Classic, Boys, Power Play, Akcent, Mig, After Party, Czadoman, Extazy, Defis, Milano, Dbomb. Gwiazdą pierwszego dnia festiwalu będzie rewelacyjny włoski zespółCorona, drugiego zaś – występująca pierwszy raz w Polsce, uwielbiana przez publiczność grupa Culture Beat. Wśród atrakcji 20-lecie programu Disco Polo Live!

Zabawa po raz kolejny odbędzie się na terenie Czerwonych Koszar Wojskowych w Ostródzie. Bilety, w specjalnych cenach w przedsprzedaży: 35 zł (1 dzień) oraz 65 zł (2 dni) można już nabywać za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl oraz w lokalnym punkcie sprzedaży w Żegludze Ostródzko – Elbląskiej.

Plakat_OFMTOstrda2016

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze