Biła i groziła nożem swojemu partnerowi. 57-latka trafiła do policyjnego aresztu

0

57-letnie mieszkanka powiatu giżyckiego trafiła do policyjnej celi po tym, jak zachowywała się agresywnie i groziła nożem swojemu parterowi. 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 marca. 

Policjanci z Giżycka interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie 57-letnia kobieta będąc w stanie nietrzeźwości, zachowywała się agresywnie wobec swojego partnera, bijąc go po ciele i twarzy. Ponadto mężczyzna oświadczył, że groziła mu nożem, mówiąc, że go „zarżnie” dlatego też powiadomił policję w obawie o swoje życie i zdrowie – przekazują mundurowi z KPP Giżycko.

Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia zatrzymali kobietę. Po przewiezieniu do jednostki policji i wykonaniu z nią niezbędnych czynności osadzili 57-latkę w policyjnym areszcie.

Domownicy zostali objęci procedurą „Niebieskiej Karty”, a po analizie całej sytuacji, jaka ma miejsce w rodzinnym domu, funkcjonariusze podjęli decyzję o dłuższym odseparowaniu agresorki, aby zapewnić mężczyźnie spokój i bezpieczeństwo. Funkcjonariusze zastosowali wobec kobiety nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia oraz zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia przez najbliższe 14 dni – dodają giżyccy policjanci.

Teraz zespół interdyscyplinarny zajmie się problemem przemocy w rodzinie, podejmie wszelkie działania pomocowe i zapobiegawcze, aby w rodzinie nie dochodziło więcej do przemocy i patologii.

Jeśli doświadczasz przemocy albo jesteś jej świadkiem, zadzwoń na numer alarmowy 112 lub na infolinię Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, które oferuje całodobową pomoc osobom doznającym przemocy, świadkom przemocy oraz osobom poszukującym informacji na temat zjawiska i sposobów przeciwdziałania przemocy w rodzinie pod numerem 800 120 002.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze