Ziarna sprowadzane z czterech kontynentów. Własna, rzemieślnicza palarnia kawy.  Autorskie przepisy, alternatywne metody parzenia. A do tego nowoczesny design, utrzymany w pastelowych kolorach, z charakterystyczną postacią miśka. W Giżycku otworzyła się nowa kawiarnia pod szyldem sieci the White Bear Coffee. 

Takiego miejsca na mapie Giżycka jeszcze nie było. To pierwsza w mieście kawiarnia serwująca kawę z segmentu coffee speciality. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim użycie ziaren najwyższej jakości, pochodzących z najlepszych plantacji świata i wypalanych w białostockiej, rzemieślniczej palarni. 

W the White Bear Coffee kawa parzona jest na wiele sposobów – metodami przelewowymi, w ekspresach czy w kawiarkach. To pozwala wydobyć z ziaren pełnię aromatu oraz odkryć bogactwo nut smakowych – kwiatów, owoców, orzechów, czekolady czy kakao. 

Chcemy pokazać naszym gościom, że świat kawy jest barwny i różnorodny, a jego poznawanie może być wspaniałym doświadczeniem. Dlatego w kawiarni oprócz klasyków, jak espresso, cappuccino czy latte, proponujemy także kawy przelewowe oraz napoje na bazie naparów z naszych autorskich przepisów, w których wykorzystujemy sezonowe dodatki – mówi Agnieszka Zacharewicz. 

Oferta kawiarni to ponadto herbaty, smoothies oraz desery. Jednym z nich jest gorący pączek z zimnymi lodami w środku. Są także gofry, batony, drożdżówki czy ciasta, a także przekąski na słono – w postaci pysznych kanapek.  Ale to nie wszystko, bowiem na gości czekają również lody powstające na bazie naturalnych składników.

W menu lodowych miśków oprócz ponadczasowych propozycji, jak śmietanka, truskawka czy pistacja, znajdziemy też smaki kawowe, stworzone specjalnie na potrzeby sieci. Propozycje zmieniają się praktycznie codziennie, dlatego odwiedzając nas, za każdym razem można spróbować czegoś nowego – zachęca Mariusz Zacharewicz. 

Kawiarnia the White Bear Coffee mieści się przy ul. Olsztyńskiej 4 w Giżycku. Aby być na bieżąco, warto śledzić jej profil na Facebooku https://www.facebook.com/WBCgizycko 

Reklama