Bardzo Kulturalnie: Koncert Ewy Bem już 6 maja w Giżycku

0

Giżyckie Centrum kultury zaprasza do zapoznania się z najnowszym cyklem pt. „Bardzo Kulturalnie”, w ramach którego, w tym roku odbędą się 2 koncerty najznamienitszych polskich artystek jazzowych! 

Bardzo Kulturalnie to zupełnie nowe wydarzenie na mapie Giżycka, mające na celu przybliżenie mieszkańcom miasta i okolic najambitniejszych twórców na polskiej scenie muzycznej. Twórców, którzy nie boją się eksperymentowania z formą, a także nie jest im obca zabawa różnymi gatunkami i stylami, gdzie pozornie wykluczające się elementy tworzą spójną, przyjemną dla ucha całość – przekazuje Żaneta Sarnecka-Roch z Giżyckiego Centrum Kultury. 

Koncertem inaugurującym cykl Bardzo Kulturalnie będzie występ Ewy Bem z kwartetem Andrzeja Jagodzińskiego! Uznawana za jedną z najpopularniejszych wokalistek jazzowych w Polsce, nazywana „pierwszą damą polskiego jazzu”. Do historii piosenki jazzowej i rozrywkowej weszły jej wykonania utworów: „Żyj kolorowo”, „Moje serce to jest muzyk”, „Gram o wszystko” czy „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”.

Bilety w cenie 60 zł (-20% z Giżycką Kartą Mieszkańca) dostępne są w kasie Giżyckiego Centrum Kultury (ul. Konarskiego 8).

Podczas wydarzenia będzie możliwość wsparcia zbiórki charytatywnej pod patronatem Burmistrza Giżycka Wojciecha Karola Iwaszkiewicza  na rzecz małego giżycczanina Adasia Mantryby.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze