Bajkowe Lato ze Świetlicą

0

Po rocznej przerwie do Giżycka wracają klauni Ruphert i Rico, którzy wspólnie z Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej zapraszają na Bajkowe Lato ze Świetlicą.

8 lipca o godz. 11.00 odbędzie się muzyczny występ skierowany do najmłodszych, ale i także do całych rodzin, po raz pierwszy w amfiteatrze przy kładce na Kanale Łuczańskim. Dzieci przebywające na wakacjach w Giżycku będą mogły uczestniczyć także w wydarzeniach organizowanych przy Świetlicy Socjoterapeutycznej na ul. Sikorskiego 3 b.

15 lipca zaplanowano występ teatru Krak-Art., gry i zabawy z Fundacją Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich oraz leśne quizy ekologiczne. 29 lipca z kolei odbędą się animacje i zabawy.

Atrakcje będą także sierpniowe czwartki – 5 sierpnia jarmark artystyczny oraz spotkanie z Jarosławem Maculewiczem, pracownikiem stacji polarnej, a 19 sierpnia gry i zabawowy, animacje i festiwal kolorów. Wszystkie atrakcje rozpoczynają się o godz. 11.00, wstęp wolny.

W dniach 22 lipca i 12 sierpnia odbędą się też ciekawe wydarzenia dla dzieci i całych rodzin, szczegółowe informacje już wkrótce.

Przez całe wakacje Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej organizuje też bezpłatne zajęcia świetlicowe, które odbywają się w Świetlicy Socjoterapeutycznej i Klubie „Pełna Chata”. Informacje na temat wolnych miejsc : tel. 87 428 51 63 (świetlica), 87 428 22 57 (klub).

Bieżące informacje www.centrumprofilaktyki.pl

Ewa Ostrowska
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze