Bajkowe Lato ze Świetlicą (zdjęcia)

4

Bajkowe Lato ze Świetlicą to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz letnich imprez przeznaczonych dla najmłodszych mieszkańców Giżycka i odwiedzających miasto gości.

W każdy czwartek wakacji Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku organizuje animacje dla wszystkich chętnych. Pierwsza impreza z cyklu odbyła się w dniu 7 lipca w amfiteatrze przy kładce na Kanale Łuczańskim.

Oficjalnego otwarcia dokonali Z-ca Burmistrza Giżycka Cezary Piórkowski i Dyrektor CPUIS Ewa Ostrowska, życząc najmłodszym udanej zabawy i bezpiecznych wakacji. Dla dzieci były gry, zabawy, tańce, animacje z Eventosferą, a także dmuchane zjeżdżalnie. Dopisała piękna pogoda, więc organizatorzy nie mogli narzekać na brak uczestników.  

Kolejne Bajkowe Lato ze Świetlicą już w następny czwartek. Tym razem do zabawy zaproszą Ruphert i Rico – klauni doskonale już znani i lubiani w Giżycku. Zapraszamy 14 lipca ponownie do amfiteatru przy Kanale Łuczańskim. Początek imprezy o godz. 11.00. Informacje o kolejnych imprezach na stronie www.centrumprofilaktyki.pl

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

(Centrum Profilaktyki w Giżycku)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

Dobrze ze tylko swoi wiedzieli o imprezie szkoda że mieszkańcom zapomnieli przekazać , z resztą jak widać dużo rzeczy w tym mieście informuje się po aby jak najmniej ludzi było.

Mama

Było ogłaszane. Nawet na tej stronie i na Facebooku, ja widziałam też zapowiedź Bajkowego Lata w gazecie Głos Ziemi Giżyckiej

Mieszkanka

Oczywiście, że było ogłaszane, w wieku miejscach widziałam plakaty. Na imprezie było wiele osób prywatnych, mamy i ojcowie z dzieciaczkami. Niestety, doinformowanie się wymaga odrobiny wysiłku, spojrzenia na plakat, przeczytania ogłoszenia w gazecie, czy Facebooku. I jako mieszkańcy wszyscy jesteśmy ,,swoi”;)

Mieszkanka

w wielu*