„Bajkowe lato ze Świetlicą” gościło szczudlarzy

0

Wczoraj (10 sierpnia) na orliku przy Szkole Podstawowej nr 7 w Giżycku odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Bajkowe lato ze Świetlicą”. To już szósta impreza zorganizowana przez CPUIS w Giżycku, która nie tylko bawi najmłodszych giżycczan, ale również turystów i całe rodziny.

W ten bajkowy czwartek gościliśmy szczudlarzy, którzy świetnie bawili się z dziećmi, pokazując swoje umiejętności, zadziwiając kolorowymi strojami. Zabawa z wysokimi ludźmi wywołała wśród dzieci duże emocje i radość. Doświadczeni animatorzy prowadzili różne konkursy, warsztaty, pokazy artystyczne, były wielkie bańki mydlane i każdy mógł spróbować poruszania się na szczudłach.

Tak jak w każdy czwartek nie zabrakło innych atrakcji. Dzieci mogły skorzystać ze ścianki wspinaczkowej. Chętnych nie brakowało, a każdy uczestnik chciał dotrzeć na sam szczyt. Wiele radości sprawiły dzieciom nadmuchiwane zjeżdżalnie, trampoliny, z których mogły korzystać bez ograniczeń. A całą imprezę zakończono słodką niespodzianką.

Było kolorowo, radośnie i bardzo aktywnie.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z bajkowym czwartkiem tj. 17.08.2023r. o godzinie 11.00, które odbędzie się na Plaży Miejskiej w Giżycku. A ponownie gościć będziemy klaunów Rupherta i Rico ze spektaklem pt. „Ja nie chcę do szkoły”. Na dzieci będzie czekało wiele atrakcji m.in. malowanie włosów, wesołe piosenki, tańce, konkursy, kolorowe gadżety i wiele innych niespodzianek.

(Beata Górczyńska/ Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku, fot. Pełna Chata)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze