Awanturował się w domu. Noc spędził w policyjnym areszcie

0

Giżyccy policjanci interweniowali wobec 39-letniego mieszkańca gminy Wydminy, który znajdując się pod działaniem alkoholu wszczął awanturę. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, a rodzina sprawcy przemocy domowej została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

Wczoraj, 18 kwietnia około godziny 19:00 do oficera dyżurnego giżyckiej policji zadzwoniła mieszkanka gminy Wydminy i prosiła o interwencję policji ponieważ jak twierdziła, partner jest pod wpływem alkoholu, jest agresywny i grozi jej pobiciem oraz pozbawieniem życia. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Mężczyzna był agresywny i do tego pijany, w związku z tym funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie. Rodzina zatrzymanego mężczyzny została objęta procedurą Niebieskiej Karty.

Teraz sprawą zajęli się giżyccy kryminalni. Jeżeli okaże się, że zatrzymany 39-latek znęcał się nad rodziną, ze swojego zachowania będzie się tłumaczył przed sądem. Za przestępstwo znęcania się kodeks karny przewiduję karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze