Awantura o opiekę nad dziećmi. W nerwach zaczął rzucać talerzami

0

Od czego może zacząć się domowa awantura? Powodów jest wiele m. in. głośna muzyka, zupa za słona itp. Tym razem węgorzewscy policjanci interweniowali wobec agresywnego mężczyzny, którego do skrajnych emocji doprowadził fakt, iż miał zająć się dziećmi, a żona chciała odwiedzić koleżankę. 

W czwartek (23.09) w godzinach wieczornych oficer dyżurny węgorzewskiej komendy skierował patrol na interwencję domową do jednej z rodzin mieszkających na terenie gminy Węgorzewo.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawcą jest 36-latek. Jak się okazało, mężczyznę zdenerwował fakt, iż żona chciała wyjść do koleżanki, a on miał zająć się dziećmi. W nerwach 36-latek zaczął rzucać talerzami, popychać żonę oraz wyzywać ją słowami wulgarnymi – informują policjanci z KPP Węgorzewo

Mundurowym tłumaczył, iż talerz tylko mu wypadł z ręki, zaś w planach miał naprawę samochodu, a nie zajmowanie się dziećmi. 

Policjanci, aby zapewnić spokój przerażonej kobiecie zatrzymali mieszkańca gminy Węgorzewo. Interweniujący funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą Niebieskiej Karty. Teraz sprawdzają sytuację rodziny.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze