Audi rozbiło się na drzewie. Kierowca i pasażerka trafili do szpitala

2
fot. OSP Ryn

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę (4 czerwca) w miejscowości Ryńskie Pole (gmina Ryn). Kierujący osobowym Audi zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 30-letni kierowca Audi w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, wskutek czego zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w drzewo. Z kierowcą podróżowała 24-letnia pasażerka. 

Zarówno kierowca, jak i pasażerka zostali przetransportowani do szpitala w Mrągowie, po konsultacji medycznej okazało się, że nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Od kierującego została pobrana krew do badania. Teraz policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Weekend na drogach powiatu 

W trakcie minionego weekendu funkcjonariusze z giżyckiej drogówki ujawnili 38 naruszeń przepisów ruchu drogowego, w tym 34 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. 1 z kierowców prowadził auto bez uprawnień. Został zatrzymany również dowód rejestracyjny za niewłaściwy stan techniczny pojazdu oraz policjanci przebadali 47 kierowców na stan trzeźwości – wszyscy byli trzeźwi.

Policjanci apelują o zachowanie rozsądku na drodze i zdjęcie „nogi z gazu”. Przypominamy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn tragedii na drodze.

(KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mleczarz Arek

Się nie umie jeździć, to się nie jeździ

Zenek

Zawsze też można zainwestować w drogi na miarę naszych czasów