Areszt za znęcanie się nad żoną i uszkodzenie ciała

0

Giżyccy policjanci zatrzymali 51-latka, który znęcał się fizycznie nad żoną. Do zdarzenia doszło podczas awantury w jednym z mieszkań na terenie gm. Giżycko. Mężczyzna w trakcie zatrzymania miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. 

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 24 sierpnia 2019 r. w jednym z mieszkań na terenie gm. Giżycko. To właśnie tam 51-letni mężczyzna podczas awantury domowej znęcał się fizycznie nad żoną powodując u niej obrażenia ciała i ranę ciętą szyi.

W wyniku poniesionych obrażeń kobieta została przewieziona do szpitala. Policję powiadomiła sąsiadka, która spotkała mężczyznę przed drzwiami, zaniepokojona jego zachowaniem weszła do mieszkania, gdzie zauważyła kobietę z raną na szyi. 51-latek był pijany. Po badaniu okazało się, że ma blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego 27 sierpnia 2019 r. Sąd Rejonowy w Giżycku zastosował wobec 51-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPP Giżycko

- R e k l a m a -
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze