Aplikacja dla osób uzależnionych

0

Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Uzależnień w Giżycku zachęca osoby uzależnione do korzystania z aplikacji mWSPARCIE.

Aplikacja mWSPARCIE wspiera osoby po podstawowym etapie terapii uzależnienia od alkoholu w ich dalszym procesie zdrowienia. Pozwala ona monitorować abstynencję oraz głód alkoholowy, wzmacnia motywację do zdrowienia i ułatwia utrzymanie kontaktu z osobami bliskimi, również w sytuacji kryzysu.

Aplikacja powstała w ramach badania naukowego „Wykorzystanie nowych technologii w procesie zdrowienia z uzależnienia” (mWSPARCIE 2018-2020) realizowanego w IPiN na zlecenie PARPA z funduszy NPZ 2016-2020. Aplikacja jest efektem wspólnej pracy zespołu naukowo-badawczego, zespołu ekspertów ds. terapii, zespołu ekspertów ds. nowych technologii oraz blisko 100 pacjentów pięciu polskich placówek terapii uzależnienia od alkoholu.

Aplikacja jest do pobrania https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.moyo.mwsparcie&fbclid=IwAR2bvFOZ8s-pfKt_QefVqA076L69bbScXbyiJNEYWayw1OVH3QeLl-cVte4

https://apps.apple.com/pl/app/mwsparcie/id1506170877?fbclid=IwAR3kZBmGeFjVXH6Kd97pWxnQZq1bRtm6DwIAgPdOM6UKRjnI41z9aVMgMIw

Ewa Ostrowska
 
Dyrektor Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze