Andrzej Grabowski w czerwcu w Giżycku

0

W związku z ogromnym zainteresowaniem Występem Kabaretowym Piotra Bałtroczyka – agencja impresaryjna Verona wraz z Hotelem St. Bruno**** postanowiła zorganizować już 5 czerwca kolejny występ kabaretowy. Tym razem na scenie Oranżerii Portowej Hotelu St. Bruno**** wystąpi kolejny znakomity  aktor/satyryk Andrzej Garbowski znany nam przede wszystkim z takich filmów jak m.in.: „Pitbull”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Służby specjalne”, „Drogówka”, „Sęp” , „Pod Mocnym Aniołem”, „Mała Moskwa” oraz serialu „Świat według Kiepskich”.
W ostatnich latach Andrzej Grabowski wystąpił w kilkudziesięciu spektaklach Teatru Telewizji.

Jest to drugie wydarzenie realizowane przez Veronę w Giżycku. Agencja impresaryjna będzie nadal współpracowała z Hotelem St. Bruno**** jak również zapowiada rozszerzenie swej działalności na terenie Mazur.

Niewątpliwie i tym razem wydarzenie będzie cieszyć się wielkim zainteresowaniem dlatego zachęcamy skorzystać z formy przedsprzedaży, nie czekając do ostatniej chwili. Ilość biletów jest mocno ograniczona!

Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy!

 

Andrzej Garbowski – Występ Kabaretowy
05.06.2016r
Godz.: 19:00
Oranżeria Portowa Hotelu St. Bruno****
ul. Św. Brunona 1
11-500 GIŻYCKO
Bilety w cenie 50zł (60zł w dniu występu) już teraz dostępne na portalu www.kupbilecik.pl oraz od najbliższego piątku (tj. 22.04.2016) w recepcji Hotelu St. Bruno****

Bezpośredni link do biletów:

https://www.kupbilecik.pl/impreza-11609-andrzej.grabowski.gizycko.html

Grabowski-plakat-B2

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze