W sobotni poranek (17.06.2017) kilka minut po godzinie 6.00 doszło do wypadku w miejscowości Wyszowate (gmina Miłki). Kierowca Renault Scenic stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu.  

– 21-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Ciechanów) nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł do rowu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala, gdzie po wstępnej diagnostyce stwierdzono, że nie odniósł żadnych obrażeń- informuje Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.

- R e k l a m a - Banki regionalne
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Drajwer
Drajwer
18 czerwca 2017 10:10

Wierzyć się nie chce, że wyszedł z tego bez żadnych obrażeń, przecież z renówki nic nie zostało. Jednak jak pokazuje życie tacy idioci zawsze mają szczęście a przeważnie giną niewinne osoby

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  Drajwer
18 czerwca 2017 22:37

Idioci nie idioci, różnie ich nazywają. Tu główną przyczyną był alkohol. Na szczęście że nie doszło do większej tragedii.

24Gizycko
24Gizycko
18 czerwca 2017 00:10

i co postawią tablice z czarnym punktem i wszyscy będą zwalniać??!! to już lepiej położyć chopkę przed wjazdem do miejscowości chociaż zwalniać będą

Anonimowo
Anonimowo
17 czerwca 2017 18:48

Czarny punkt na tym odcinku. 100% wypadków w tym miejscu kończy się niemal identycznie. Oczywiście nie każdy ma promil we krwi. Czas podjąć kroki i poprawić bezpieczeństwo na tym odcinku.