W sobotni poranek (17.06.2017) kilka minut po godzinie 6.00 doszło do wypadku w miejscowości Wyszowate (gmina Miłki). Kierowca Renault Scenic stracił panowanie nad samochodem i wjechał do rowu.  

– 21-letni mężczyzna (mieszkaniec gminy Ciechanów) nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł do rowu. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Został przewieziony do szpitala, gdzie po wstępnej diagnostyce stwierdzono, że nie odniósł żadnych obrażeń- informuje Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy, a za swój czyn odpowie przed sądem.

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Drajwer

Wierzyć się nie chce, że wyszedł z tego bez żadnych obrażeń, przecież z renówki nic nie zostało. Jednak jak pokazuje życie tacy idioci zawsze mają szczęście a przeważnie giną niewinne osoby

Anonimowo

Idioci nie idioci, różnie ich nazywają. Tu główną przyczyną był alkohol. Na szczęście że nie doszło do większej tragedii.

24Gizycko

i co postawią tablice z czarnym punktem i wszyscy będą zwalniać??!! to już lepiej położyć chopkę przed wjazdem do miejscowości chociaż zwalniać będą

Anonimowo

Czarny punkt na tym odcinku. 100% wypadków w tym miejscu kończy się niemal identycznie. Oczywiście nie każdy ma promil we krwi. Czas podjąć kroki i poprawić bezpieczeństwo na tym odcinku.