73-latek ukradł puszkę z datkami na cele charytatywne

5

Zarzut kradzieży usłyszał 73-letni mieszkaniec gminy Węgorzewo, który z jednego ze sklepów ukradł puszkę z datkami na cele charytatywne.

Zdarzenie miało miejsce w połowie grudnia 2021 roku, kiedy to policjanci zostali powiadomieni o kradzieży puszki z datkami na cele charytatywne.

Jak się okazało, sprawcą był 73-letni mężczyzna, który po zrobieniu zakupów zabrał ze sobą puszkę znajdującą się przy sklepowej kasie. Na szczęście zachowanie sprawcy zrejestrowały sklepowe kamery – przekazują funkcjonariusze z KPP Węgorzewo

W środę (26 stycznia) około godziny ósmej rano, 73-latek w trakcie robienia zakupów w tym samym sklepie został rozpoznany i zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się to sprawą.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu, tłumacząc, że przypadkowo zabrał puszkę stojącą przy kasie, a znajdujące się w niej pieniądze w kwocie ponad 500 złotych postanowił wydać na zakupy.

Mieszkaniec gminy Węgorzewo usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Węgorzewo)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Westt

Powinni go ukarać jak tych Sędziów „kleptomanów” z lepkimi łapkami! Chyba prawo jest równe dla wszystkich! Czy nie? Co ja się dziwię przecież to jest Polska. Posłowie mają w d…. prawo i konstytucje robią co chcą i zapominają na czyim są utrzymaniu.

Zimne oko

Odwalcie się od starszego gościa. Był roztargniony, jak POwski sędzia. Albo obydwu do pierdla, albo obu uniewinnić!!!

Ja

no co Polski Ład

Maro

W grudniu nie było jeszcze Polskiego ładu

???

albo lepkie ręce