7. urodziny salonu Recman w Giżycku. Wygraj stylowe męskie dodatki!

0

Elegancko, klasycznie, wygodnie, a do tego modnie i stylowo. To must have mody męskiej, które znaleźć można w jednym miejscu – salonie Recman w Giżycku.

Już 10 grudnia marka będzie obchodzić siódmą rocznicę otwarcia sklepu. Z tej okazji każdy, kto tego dnia odwiedzi salon, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment!

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów. Flagowe wyroby marki wytwarzane są w Polsce z najwyższej jakości tkanin i dodatków, które cechuje najwyższą jakość i dbałość o detale. Dzięki staranności wykonania każdy mężczyzna podkreśli swój elegancki styl, ale przede wszystkim poczuje się komfortowo i swobodnie. W ofercie firmy Recman znajdują się męskie garnitury, marynarki, spodnie i koszule oraz gustowne dodatki, które świetnie uzupełnią każdą stylizację komponowaną na ważne okazje, takie jak np. spotkanie biznesowe. To propozycja idealna dla mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję.

Z okazji siódmych urodzin salonu Recman znajdującego się przy ul. Warszawskiej 6 w Giżycku marka przygotowała atrakcyjną promocję dla Klientów. W dniu urodzin, 10 grudnia (sobota), będzie obowiązywał 20% rabat na cały nieprzeceniony asortyment. Dodatkowo, specjalnie dla naszych Czytelników, wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są:

I miejsce: perfumy Black by Recman

II miejsce: spinki Recman

III miejsce: krawat Recman

Aby je zdobyć, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

Jaki jest niezbędny element garderoby męskiej?

Na odpowiedzi czekamy do 10.12.2022 r., do godz. 14:00. Swoje zgłoszenia przesyłajcie na adres kontakt@gizycko.info . Najciekawsze odpowiedzi wraz z uzasadnieniem nagrodzimy upominkami od firmy Recman, które będzie można odebrać w salonie Recman (Warszawska 6, lok. 2, Giżycko).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku (klik) oraz Instagramie (klik).

Reklama