Wczoraj (06.06.17r), kilka minut po godzinie 8:00, dyżurny komendy Powiatowej Policji w Ełku, został telefonicznie  poinformowany, że pijany 60-latek zaatakował siekierą swoją rodzinę. Ranił żonę i dzieci.

W wyniku odniesionych obrażeń, 39-letnia kobieta, 15 letni chłopiec zostali przetransportowani do szpitala w Ełku, natomiast 11-letni chłopiec śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie.  Później kobieta została przetransportowana do szpitala w Suwałkach. Lekarze oceniają stan dwóch pierwszych osób jako ciężki.

W trakcie interwencji policjantów na miejscu zdarzenia, pod dom przyjechał 60-letni mężczyzna. Jak się okazało, był to mąż pokrzywdzonej kobiety i ojciec dzieci. Mężczyzna ten znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. 60-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia. W mieszkaniu znajdował się  także 4-letnia dziewczynka, która nie odniosła żadnych obrażeń i nie wymagała hospitalizacji. Niezwłocznie zapewniono jej opiekę doraźną oraz pomoc psychologa.  Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora, policjanci prowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczali ślady i przesłuchiwali świadków. Dziś mężczyzna został przewieziony do prokuratury gdzie zostanie przesłuchany.

KWP Olsztyn kw

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze