6-letni chłopiec na rowerze zderzył się z osobówką

10

6-letni rowerzysta trafił do szpitala po zderzeniu z osobówką. Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulic Drzymały z ulicą Wilanowską w Giżycku. 

Wczoraj o godzinie 16:20 mundurowi otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Drzymały z ulicą Wilanowską.

Na miejscu okazało się, że chłopcy w wieku 6 i 9 lat jechali rowerami chodnikiem wzdłuż ulicy Drzymały z zamiarem skrętu w lewo w ulicę Wilanowską. 9-latek zdążył skręcić ale 6-latek nie wyhamował, wjechał na ulicę i uderzył w bok jadącego prawidłowo forda.

Chłopiec z obrażeniami trafił do szpitala gdzie po badaniu okazało się, że doznał drobnych stłuczeń i nie doszło do poważniejszych uszkodzeń ciała. W rezultacie zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Na miejsce zdarzenia przybyła matka chłopca, która jak się okazało znajdowała się w stanie po użyciu alkoholu. Wynik badania stanu jej trzeźwości wykazał, że miała blisko 0,40 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Tłumaczyła, że nie była przy dziecku w chwili wypadku – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku

Policjanci wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku

Subskrybuj
Powiadom o
guest

10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
WE

przecież te dzieci patologiczne robią tam co chcą, ostatnio jechałam samochodem i musiałam hamować bo 3 latka jechała hulajnoga przy samym krawężniku…

mysz

jeżdżą jak wariaty na tych hulajnogach i rowerach

Ewelina

A o kierowcy nikt nie pomysli co przeżył podczas zderzenia. Kamienica na Wilanowskiej powinna być pod szczególnym nadzorem policji, straży miejskiej, mopsu, kuratorów. 3- 4 latki które bawią się bez opieki wola o pomstę do nieba. Na Boga zróbcie coś nim cos strasznego się tam wydarzy.

mazurek

Wiele razy widziałem że owe 4-10 latki „bawią się” po 2100 zupełnie bez reakcji rodziców,no ale jeżeli „madka” o 1620 ma 0,4 to ile może mieć o 2100?

Ewelina

Dlatego pytam się gdzie są służby?

Monia

6cio latek po ulicach rowerem??? Brawo!