6 kierowców straciło prawo jazdy za zbyt szybką jazdę

0

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymali prawo jazdy kolejnym piratom drogowym, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Tym razem uprawnienia straciło 6 kierowców.

4 kierowców na radar wpadło w miniony piątek (20.07.2018 r.). Kierowcy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, co skutkowało utratą prawa jazdy, mandatem i punktami karnymi. Rekordzistą tego dnia okazał się kierowca VW golfa, który w Giżycku na ulicy Obwodowej jechał z prędkością 108 km/h.

W sobotę, także w Giżycku na ulicy Obwodowej szybką jazdą popisała się mieszkanka Warszawy. Jadąc BMW dozwoloną prędkość przekroczyła o 56 km/h. Za to wykroczenie straciła prawo jazdy, otrzymała mandat i punkty karne.

Ostatni z kierowców jechał z prędkością 104 km/h przez miejscowość Konopki Wielkie gm. Miłki w niedzielę, 22 lipca br.  Kierowca Mazdy również nie kwestionował swojego zachowania i naruszenia przepisów, oddał funkcjonariuszom prawo jazdy i przyjął mandat oraz punkty karne.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze