55-latek aresztowany za rozbój

2

Sąd Rejonowy w Giżycku zadecydował o tymczasowym aresztowaniu 55-letniego mieszkańca Rynu. Mieczysław S. podejrzany jest o rozbój, do którego doszło w niedzielę, 26 kwietnia w Rynie. 

Mieczysław S. został zatrzymany przez policjantów w minioną niedzielę i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna jest podejrzany o rozbój.

Przestępstwa dopuścił się 26 kwietnia w Rynie. Jak ustalili policjanci pracujący nad tą sprawą, podejrzany podszedł do 40-letniego pokrzywdzonego i uderzył go w twarz, następnie szarpał go za ubrania i ostatecznie zabrał z kieszeni kurtki pieniądze w kwocie 470 złotych, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Wczoraj, 28 kwietnia Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku prokuratora i policjantów o zastosowanie wobec 55-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

Mężczyzna już wcześniej wchodził w konflikt z prawem, odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mietek z Bykowa
Mietek z Bykowa
30 kwietnia 2020 08:48

“Oja” wrak człowieka jeszcze jakiegoś czterdziestolatka obił???? żeby to miało miejsce 25 lat temu to uwierzę wtedy w Rynie był kozakiem

Wyjebane
Wyjebane
29 kwietnia 2020 13:42

Znowu Mietek szaleje!?