47-latek znęcał się nad rodzicami. Trafił do aresztu

0

Giżyccy policjanci zatrzymali 47-latka, który znęcał się nad swoimi rodzicami. Nie była to pierwsza awantura spowodowana przez mężczyznę. Policjantów zaalarmował matka. Mieszkaniec Giżycka usłyszał zarzut i stanie przed sądem.

47-latek odpowie za znęcanie się nad rodzicami. Mężczyzna został zatrzymany w miniony piątek (13.04.2018 r.) po awanturze, do której doszło w mieszkaniu jego rodziców.

Jak wskazują ustalenia śledczych, 47-latek od lutego 2016 roku znęcał się psychicznie na ojcem oraz psychicznie i fizycznie nad matką, w ten sposób, że będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał rodziców, groził im pozbawieniem życia, zakłócał spoczynek nocny i niszczył wyposażenie mieszkania. Ponadto w marcu br dwukrotnie uderzył matkę ręką w twarz i jej ponownie groził.

Sprawca przemocy domowej został już przesłuchany i usłyszał zarzut znęcania się. Z uwagi na to, że podejrzany może utrudniać prawidłowy tok postępowania oraz nie stosował się do wcześniej orzeczonych środków zapobiegawczych w postaci dozoru i nakazu opuszczenia lokalu, sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 2 miesięcy.

Mężczyzna prosto z policyjnego aresztu trafi do zakładu karnego. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną 47-latkowi grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze