46-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Musi wyprowadzić się z domu

0

46-letni mieszkaniec gminy Wydminy został objęty policyjnym dozorem i musi wyprowadzić się z domu. Mężczyzna jest podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad żoną i córką. 

We wtorek (8 sierpnia) giżycka prokuratura wydał postanowienie o zastosowaniu policyjnego dozoru wobec 46-letniego mieszkańca gminy Wydminy. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak jego 17-letnia córka zaalarmowała policjantów, że jej ojciec jest pijany, awanturuje się oraz uderzył ją w twarz, a ona sama jest zamknięta w łazience.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, pokrzywdzone kobiety opowiedziały funkcjonariuszom, że od kilkunastu miesięcy tego rodzaju awantury z 46-latkiem stały się niemal codziennością. Mężczyzna z biegiem czasu stawał się coraz bardziej agresywny. Doszło do tego, że uderzył córkę i groził jej i żonie pozbawieniem życia – przekazują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Mężczyzna usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad córką i żoną.

We wtorek prokurator zastosował wobec 46-latka policyjny dozór. Mężczyzna, zgodnie z postanowieniem prokuratora musi 2 razy w tygodniu zgłaszać się w giżyckiej jednostce policji. Ponadto 46-latek musi wyprowadzić się z domu. Ma też zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonymi.

(Źródło: KPP Giżycko) 

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze