46-latek znęcał się nad żoną. Musi wyprowadzić się z mieszkania

0

Policjanci interweniowali wobec 46-letniego mieszkańca powiatu giżyckiego, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną. Mężczyzna trafił do policyjnej celi po tym jak kolejny raz wszczął awanturę w domu.

O agresywnym zachowaniu 46-latka powiadomiła policjantów sama pokrzywdzona w miniony czwartek (21.10.2021 r.).

Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy i poinformowała, że jej mąż wszczął kolejną awanturę w domu, jest agresywny i ją pobił.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia potwierdzili, że mężczyzna jest pijany i agresywny. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że to nie była pierwsza taka sytuacja. Tym razem mężczyzna szarpał żonę, uderzał pięściami, groził pozbawieniem życia oraz dusił. 46-latek został zatrzymany i przewieziony do giżyckiej komendy, a następnie osadzony w policyjnej celi do wyjaśnienia sprawy – przekazują giżyccy funkcjonariusze 

Policjanci pracujący nad tą sprawą przyjęli zawiadomienie o znęcaniu się nad osobą najbliższą, przesłuchali świadków jak i samą pokrzywdzoną.

Na podstawie zebranego materiału prokurator postanowił zastosować wobec podejrzanego o znęcanie się środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się, kontaktowania się z pokrzywdzoną, a także nakazu opuszczenia mieszkania.

Za znęcanie się nad osobą najbliższą grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Giżycku)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze