41-letni recydywista w rękach giżyckich kryminalnych

3

Giżyccy operacyjni zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży samochodu oraz kradł na terenie giżyckich marketów. 41-latek usłyszał zarzuty w warunkach tzw. recydywy.

Pod koniec marca na jednym z giżyckich parkingów doszło do włamania do samochodu osobowego marki skoda octavia. Sprawcy nie udało ukraść pojazdu, ponieważ miał problem z jego uruchomieniem, oraz został spłoszony przez przypadkowe osoby. Kilka dni temu giżyccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o próbę kradzieży auta.

Kryminalni podejrzewali, że zatrzymany może mieć na koncie także inne przestępstwa. Wnikliwa analiza wcześniej zgłoszonych spraw doprowadziła ich do stwierdzenia, że na przełomie kilku tygodni 41-latek dokonał również kilku kradzieży alkoholu w giżyckich marketach na kwotę ponad 2 tys. zł – informują funkcjonariusze z KPP Giżycko

Jak się okazało, mężczyzna dopuścił się przestępstw w warunkach recydywy, za co grozi surowsza kara. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

(KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
J.Akoś

I cyk! Kolejny chwast będzie przez jakiś czas utrzymywany na koszt podatnika.

Usuń Konto Fermencie

Ograniczona ameba, system działa jak działa za bezpieczeństwo się płaci. Nie oceniaj, nie znasz człowieka. Kolejny debil, który jest pewnie za kara śmierci. Tfu na Ciebie fermencie

J.Akoś

Kolegi bronisz?