36-latek poszukiwany listem gończym wpadł na jednej z ulic Giżycka

0

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, będąc w czasie wolnym od służby, doprowadził do zatrzymania 36-latka poszukiwanego listem gończym.

Funkcjonariusz z wydziału kryminalnego zauważył mężczyznę, którego wizerunek odpowiadał mężczyźnie poszukiwanego listem gończym, na jednej z ulic Giżycka. O swoich spostrzeżeniach telefonicznie powiadomił dyżurnego giżyckiej komendy.

Chwilę później skierowani na miejsce dzielnicowi dokonali zatrzymania 36-latka. Mężczyzna był zaskoczony niespodziewanym zatrzymaniem.

Po sprawdzeniu danych personalnych w policyjnych systemach informatycznych potwierdzono, że 36-latek jest poszukiwany przez sąd celem odbycia kary pozbawienia wolności. 

Zatrzymany został przewieziony do komendy, skąd następnie trafił do aresztu śledczego w Suwałkach na kolejne 6 miesięcy.

Także policjanci z Posterunku Policji w Rynie interweniowali wobec 45-latka, który nie miał zamiaru stawić się do aresztu. Mieszkaniec gminy Ryn został zatrzymany i trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności w wymiarze 133 dni.

Źródło: KPP Giżycko

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze