36-latek awanturował się z rodzicami. Trafił do policyjnej celi

0

Policjanci niemal codziennie podejmują interwencje domowe dotyczące tzw. kłótni domowych. Gdy mają podejrzenie, że może dochodzić do przemocy, wszczynają procedurę Niebieskiej Karty. I tak też zakończyła się interwencja policjantów w jednym z mieszkań na terenie Giżycka. 36-latek od dłuższego czasu będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury z rodzicami.

Przemoc w rodzinie może objawiać się na wiele sposobów. Popychanie, wyzwiska, wszczynanie awantur, grożenie czy też ograniczanie kontaktów z otoczeniem. Dlatego funkcjonariusze mają obowiązek interweniowania na zgłoszenia tzw. kłótnie domowe/awantury.

Tak też było wczoraj, 6 stycznia około godziny 18:30 policjanci udali się do jednego z mieszkań w Giżycku, gdzie zgłoszono awanturę. Jak się okazało 36-latek od dłuższego czasu nadużywa alkoholu, kiedy jest pijany wszczyna z rodzicami awantury, wyzywa ich, grozi pozbawieniem życia dusząc ojca oraz demoluje mieszkanie. 36-latek został odizolowany od pokrzywdzonych i zatrzymany w policyjnej celi. Jednocześnie została wszczęta procedura Niebieskiej Karty.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze