31-latek znęcał się nad ojcem. Groził, że podpali dom

4

31-letni mieszkaniec gminy Giżycko usłyszał zarzuty znęcania się nad swoim ojcem i uszkodzenia jego ciała. Groził też rodzinie. Został wobec niego zastosowany dozór policji oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego. 

W piątek (24 listopada) giżyccy policjanci doprowadzili do Prokuratury Rejonowej w Giżycku zatrzymanego 31-latka, który według zgłoszenia rodziny miał znęcać się fizycznie nad swoim ojcem oraz groził rodzinie.

O tym, że dochodzi do przemocy domowej, mundurowi dowiedzieli się, gdy starszy mężczyzna trafił do szpitala z obrażeniami ciała. W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że 31-letni mieszkaniec gminy Giżycko od kilku lat stosował przemoc fizyczną wobec swojego ojca. Ponadto kierował groźby spalenia domu wobec innych członków rodziny. Agresor został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie – informują giżyccy policjanci. 

Prokurator zastosował wobec domowego oprawcy środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonych. Agresor musi także opuścić zajmowany lokal.

Za popełnione przestępstwo grozi mężczyźnie do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Giżycko)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jarosław

Wreszcie odpowiedział za swoje czynny bandyta

Przejazdem

Sktrecenie wora takiemu byloby w sam raz.

Jarosław

On znęcał się nad całą rodziną już od dawna , ludzie byli cicho ale teraz mu pomogą wynieść się z tej pięknej wsi

Biały

Skoro znał Pan sytuację to dlaczego Pan nie zadzwonił?
Nie reagując na przemoc sami stajemy się współwinni