30-latek znęcał się nad matką

0
R e k l a m a

Dozór policyjny, opuszczenie lokalu, zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej, taki środek zapobiegawczy decyzją prokuratora, zastosowano wobec 30-letniego mieszkańca gminy Węgorzewo. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w Prokuraturze Rejonowej w Giżycku 30-latek usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad bliskimi. Prokurator wydał postanowienie o zastosowaniu wobec mieszkańca gminy Węgorzewo policyjnego dozoru, opuszczenia lokalu oraz zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.

Mężczyzna od kilku miesięcy miał znęcać się psychicznie i fizycznie nad swoją matką.  Wszczynał awantury, wyzywał i groził jej pozbawieniem życia. W obawie o swoje życie i zdrowie  kobieta  złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Po wykonanych czynnościach, przesłuchaniach rodziny i świadków, policjanci przedstawili 30-latkowi zarzut znęcania się nad bliskimi.

Źródło: KWP Olsztyn

 

R e k l a m a
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze