3 miesiące bez prawa jazdy za przekroczenie prędkości

5

Wczoraj, (08.10.), policjanci ruchu drogowego, kontrolując ruch na ul. Świderskiej w Giżycku zmierzyli prędkość Forda. Bezmyślne zachowanie kierującej zarejestrowane zostało przez policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym radiowozie.

Kobieta jechała z prędkością 93 km/h w miejscu gdzie obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. 46 – lata została ukarana 400 – złotowym mandatem za przekroczenie prędkości i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali też prawo jazdy kobiety, które odzyska dopiero za 3 miesiące.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze. Prowadzenie samochodu z niebezpieczną prędkością jest główną przyczyną zdarzeń drogowych, w których giną ludzie.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
kato

Tam nie ma ograniczenia 🙂 zjeżdżając z ronda nie ma znaku!

P

.urwy rejestrują prędkość doganiając nagrywany pojazd. Przez to zawsze średnia prędkość zarejestrowana wychodzi im większa. Nagrywają na dużym zoomie , przez co jest to prawie niezauważalne na nagraniu. Hwdp

marlena

Wystarczy przepisowo jeździć i nikogo nie zatrzymają

do marlena

Wiem, że z reguły ludzie tak się wypowiadają jak ty, bo są konfidentami donoszącymi na dobrych ludzi leczących się Marią albo rodzina w policji, jeżeli tak jest z Tobą to mam nadzieję że nie mieszkasz na krj

lokalny malkontent

A mogłeś się nie odzywać i udawać mądrego ale się odezwałeś i buractwo swoje pokazałeś. Współczuję twoim rodzicom.