28-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

1

Kryminalni z giżyckiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. 

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu giżyckiego, który posiadał znaczne ilości środków odurzających w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał.

Wczoraj, 19 marca br Sąd Rejonowy w Giżycku przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za zarzucany czyn zgodnie z ustawą grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna był znany kryminalnym. Już wcześniej dopuszczał się przestępstw narkotykowych, za które odbywał karę pozbawienia wolności. Po wyjściu z zakładu karnego znowu wrócił na drogę przestępczą co skutkowało kolejnym zatrzymaniem i  powrotem do zakładu karnego.

Źródło: KPP Giżycko

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marwk

Taka resocjalizacja chory system chory kraj, wychowawcy w ZK to zbędne etaty na bruk znimi przesiedziałem 9 lat wiem co piszę i mówię