26-latek z narkotykami zatrzymany przez policjantów

0

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku w minioną środę zatrzymali kolejnego mieszkańca powiatu, który posiadał w swoim mieszkaniu i aucie środki odurzające. 

W minioną środę (29.08.2018 r.) policjanci operacyjni po ustaleniu, że 26 letni mieszkaniec  powiatu giżyckiego posiada środki odurzające, dokonali przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania oraz auta. Policjanci w toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili reklamówkę oraz worek foliowy, w którym był susz roślinny. Ponadto na przyległej do domu posesji ujawnili 5 krzewów konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana w ilości blisko 500 gramów.

Prokurator postawił 26-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego ze stawiennictwem trzy razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku oraz poręczenia majątkowego.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

KPP Giżycko (ich/rj)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze