26-latek kopnął 82-latkę w plecy. Kobieta trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami

3

Do aresztu trafił 26-letni mężczyzna, który publicznie i z błahego powodu kopnął w plecy 82-letnią kobietę, a kiedy się przewróciła, zadał ponowne kopnięcie w jamę brzuszną. 

W miniony czwartek (28 marca) pijany 26-latek dokuczał swojemu ojcu i ponadto porysował mu samochód. Mężczyzna powiadomił policjantów, w tym czasie agresor opuścił miejsce zamieszkania. Wyładowując swoje nerwy, na jednej z ulic w Rynie zaczepił seniorkę.

Agresor bez powodu kopnął 82-latkę w plecy, kiedy kobieta przewróciła się, zadał ponowny cios i kopną kobietę w okolice jamy brzusznej. Seniorce z pomocą ruszyło małżeństwo. Agresja 26-latka nie ustawał, trzymając w ręku cegłę, groził również im – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Kobieta trafiła do szpitala, w wyniku zadanych kopnięć seniorka doznała złamania ręki i miednicy. Agresor trafił do policyjnego aresztu.

Zebrany materiał w sprawie, w tym zeznania świadków, jak i zabezpieczony monitoring pozwolił policjantom na przedstawienie 26-latkowi zarzutu przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, uszkodzenia ciała. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Na wniosek policjantów i prokuratora, giżycki sąd zastosował wobec 26-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. 

(źródło: KPP Giżycko) 

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Rynian

Informację są naciągniete

KPP Giżycko

Ryniacz xd

Ano ....

Ryn -stan umyslu .