22-latek znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna trafił do aresztu

1

22-letni mieszkaniec powiatu giżyckiego trafił na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad swoją partnerką. 22-latek już wcześniej był karany za znęcanie się nad matką.

We wtorek (12 września) na wniosek Policji i prokuratury giżycki sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 22-letniego mieszkańca powiatu giżyckiego, podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad partnerką. Najbliższe trzy miesiące młody mężczyzna spędzi w areszcie.

Jest to finał interwencji, do której doszło w niedzielę (10 września).

Dyżurny giżyckiej komendy otrzymał wówczas zgłoszenie, że kobieta pod groźbą pozbawienia życia została zabrana autem przez oprawcę z miejsca zamieszkania. Kiedy policjanci zatrzymali samochód do kontroli, przebywała w nim pokrzywdzona. W toku czynności, policjanci ustalili, że 22-latek od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. W trakcie awantur popychał kobietę, szarpał, uderzał po ciele i głowie, kopał, wyzywał oraz ograniczał kontakty ze znajomymi, a także zamykał w mieszkaniu, kontrolował połączenia telefoniczne i zakłócał spoczynek nocny – informują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku. 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili agresorowi zarzut znęcania się nad kobietą. Następnie wystąpili z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Decyzją sądu 22-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

(Źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
dajko

To jeszcze dzieciuch a już bandyta, co będzie jak podrośnie? We więźniu raczej się nie poprawi….