21-latek obnażał się w miejscach publicznych

0

Wczoraj rano (25.04.2016) policjant dzielnicowy wraz z kryminalnymi szczycieńskiej komendy, działając na podstawie własnych ustaleń i zeznań świadków, zatrzymali młodego mężczyznę, który od pewnego czasu na terenie miasta obnażał się w miejscach publicznych.

Zanim do tego doszło funkcjonariusze przesłuchali osoby pokrzywdzone oraz świadków tych zdarzeń. Typowanie funkcjonariuszy osoby sprawcy nieobyczajnych wybryków, potwierdziło się. Zebrane informację przyczyniły się do szybkiego ustalenia miejsca zamieszkania mężczyzny.

Jak wynika z informacji uzyskanych od naocznych świadków zaistniałych zdarzeń, zachowanie mężczyzny wyczerpywało znamiona wykroczenia przeciwko obyczajności. Zatrzymany przez policjantów 21- latek usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

Policjanci informują, że postępowanie w sprawie nieobyczajnych wybryków 21-latka nadal trwa. Wszystkie osoby pokrzywdzone jego zachowaniem, a także świadkowie zaistniałych zdarzeń, mogą nadal zgłaszać się do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie celem złożenia zeznań.

(IG/TM)

KWP Olsztyn

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze