19-latek uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala

6

Piątek (13.09.2019) okazał się pechowy dla kierującego Audi.

W godzinach popołudniowych w miejscowości Kalinowo, 19-letni mieszkaniec Giżycka, jadąc w kierunku miejscowości Sterławki Małe, nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na pobocze uderzając w przydrożne drzewo.

W aucie poza kierującym było dwóch pasażerów. Kobieta z obrażeniami głowy została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Olsztynie. Pasażer siedzący z tyłu, ze stłuczeniami został przewieziony do szpitala giżyckiego. Kierujący w czasie zdarzenia był trzeźwy.

Kierującym pojazdami przypominamy, że w związku ze zmianą pogody należy zmienić swój styl jazdy i zachować szczególną ostrożność. Zbyt duża prędkość zwłaszcza, gdy na drogach jest ślisko, brawura oraz zbyt mała odległość od poprzedzającego pojazdu może doprowadzić do poważnych w skutkach zdarzeń. Pamiętajmy również o zapinaniu pasów bezpieczeństwa. Natomiast pieszym poruszającym się po drogach po zmierzchu poza terenem zabudowanym przypominamy o używaniu elementów odblaskowych, dzięki którym będą widoczni na drodze, a przez to bezpieczni.

Źródło: KPP Giżycko

Nocleg
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lolo80
Lolo80
16 września 2019 18:55

To se zaszpanował

Malwinka68
Malwinka68
16 września 2019 22:09
Odpowiedź do  Lolo80

To nie był szpan tylko gowniarska brawura.czy wiesz co on teraz przeżywa???matka jego prawdopodobnie nie przeżyje..a młoda jeszcze kobieta ……do końca życia będzie miał to w głowie że przez głupotę zabił matkę…..a była bardzo dobra i kochana osobą…….znam ich osobiście….

ja
ja
16 września 2019 23:55
Odpowiedź do  Malwinka68

Jak na na razie to jeszcze jest.Dlaczego Pani pisze w czasie przeszłym?????Jeszcze żyje.

Kierowca zawodowy
Kierowca zawodowy
17 września 2019 02:28
Odpowiedź do  Malwinka68

Widocznie niektórym tragedia potrzebna by rozum wrócił na miejsce. Oby tak było. Żeby kozaczyc za kółkiem to trochę umiejętności potrzeba. Po kursie niestety się ich nie nabywa.

Sylwia
Sylwia
17 września 2019 09:19
Odpowiedź do  Kierowca zawodowy

Gdzie jest napisane że kozaczyl na drodze?? Czyt ze zrozumieniem się kłania. Warunki które panowały na drodze może to jest akurat powód dla którego tak się skończyło? Młody nie doświadczony kierowca do tego mokra jezdnia.. Najbardziej doświadczeni kierowcy nie potrafią zapanować nad samochodem w takich warunkach. Trochę empatii ludzie.

Znajoma rodziny
Znajoma rodziny
17 września 2019 21:08
Odpowiedź do  Malwinka68

Co Ty możesz wiedzieć ?! Pieprzysz,ze matka nie przeżyje.. chyba słabo znasz ta rodzine. Sylwia to twarda babka i wyjdzie z tego. Modl się żeby nikomu z Twojej rodziny się nie przytrafiła podobna sytuacja. Nie wiesz jak wyglądała sytuacja to nie oceniaj,proste. Wyrazy współczucia dla rodziny,będzie dobrze 🙂