Zabezpieczona amfetamina/fot. KPP Giżycko

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku na terenie miasta zatrzymali 19-latka, który miał przy sobie 1 kilogram amfetaminy. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających to 50 tysięcy złotych.

Długie godziny ciężkiej pracy kryminalnych z Giżycka oraz ich doskonałe rozpoznanie w środowisku przestępczym dały kolejne efekty w postaci zabezpieczenia 1 kg amfetaminy. Narkotyki miał przy sobie 19-latek, który został zatrzymany. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonej substancji to 50 tysięcy złotych – przekazują giżyccy policjanci. 

Tego samego dnia giżycki dzielnicowy st. sierż. Michał Gajewski podczas obchodu rejonu służbowego zauważył mężczyznę, który na widok funkcjonariusza nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusz wylegitymował mężczyznę. W trakcie wykonywania dalszych czynności okazało się, że zdenerwowanie wynikało z tego, że 22-latek miał przy sobie pudełeczko z amfetaminą, które nosił w kieszeni bluzy. Został zatrzymany. 

Mężczyźni odpowiedzą w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(Źródło: KPP Giżycko)

Reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest

7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
koko jambo

Ciekawe czy gościu będzie sztywno, czy pójdzie na współpracę

Columbian

Brawa dla Policji o jednego śmiecia mniej na mieście i mniej rozpaczy dla rodziców dzieci zażywających narkotyki

One kilos

Aco to kilograma własny użytek donosowy nie można odrazu o jakiś dzieciach, winic posiadacza chcesz że dzieci cpaja, to chyba te dzieci powinien winić takie święte

One kilos

Myślisz że nie mogą się naćpać na przykład gałka muszkatalowa

50 tys. Zetów

Ludzi sciemniają, bo jak 50 tys. jak amfetamine sprzedają na mieście po 30 chyba se ktoś jedno zero na końcu dopisał albo komuś zależy żeby zawyżyć wartość żeby zrobić poważniejszego posiadacza że niby groźniejszy przestępca i zawyżana karę przybić.! Kilo jakiegoś gówna nie warte 10kola

eryk

może jakaś lepsza, kolumbijska czy coś

aha

masz rację to „kilo jakiegoś gówna”