16 Ogólnopolski Zlot Fiatów 126p w Giżycku [WIDEO,ZDJĘCIA]

4

W dniach 15-18 sierpnia w Giżycku oraz Bystrym odbywa się 16 Ogólnopolski Zlot Fiatów 126p. Dziś uczestnicy zlotu zaprezentowali swoje pojazdy w giżyckim porcie Ekomarina. 

Maluch, który zmotoryzował Polskę jest dziś rzadkim widokiem na ulicach miast. Jednak w ten weekend możemy przekonać się, że to auto przeżywa swoją drugą młodość. Wśród uczestników zlotu można było spotkać wielu młodych ludzi, którzy pasją do tego pojazdu zarazili się od swoich rodziców czy dziadków. Tłumy mieszkańców i turystów, którzy odwiedzili pokaz, udowodniły, że maluch wciąż jest wielki!

Piotr Suchta (fot. Dominik Misiun, wideo Piotr Suchta)

(UWAGA! Powyżej został umieszczony materiał wideo. Jeżeli go nie widzisz, oznacza to, że został zablokowany przez AdBlock. Wyłącz blokowanie reklam lub zmień ustawienia przeglądarki, żeby móc obejrzeć wideo. DZIĘKUJEMY!)

(kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwięcej głosów
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Seweryn

Naprawdę super sprawa, fajnie było zobaczyć tyle maluszków na raz

Kierowca

Taa wszystko super, ale jak jechali w stronę wzgórza Brunona przez Wilkasy to nie szło włączyć się do ruchu….tacy byli uprzejmi

Mać

Wypadało by nie przerywać kolumny. Głupio wygląda, kiedy pomiędzy maluszkami, nagle jedzie Passat.

Obserwator

Jak widzisz ze jedzie Kolumna to wykaż się kulturą i poczekaj, a nie narzekasz. Widac Kierowcy małych fiatow mają więcej kultury niż Ty…