fot. WMOSG

W asyście pocztu sztandarowego W-MOSG, 15 nowych funkcjonariuszy ślubowało ofiarnie i sumiennie wykonywać powierzone im zadania w Straży Granicznej. Słowa roty przyjął Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Robert INGLOT.

Pozytywnie zaliczyli postępowanie kwalifikacyjne, wstąpili w szeregi Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG, złożyli ślubowanie i po szkoleniu, 15-ka rozpocznie służbę na granicy polsko-rosyjskiej.

Komendant podziękował nowym funkcjonariuszom, że jako miejsce służby wybrali Warmińsko-Mazurski OSG. Podkreślił, że dzisiejszy dzień jest ważnym krokiem w ich życiu. Zaznaczył, by każdy funkcjonariusz Straży Granicznej zawsze miał na względzie dobro obywatela i Państwa Polskiego.

W tym roku Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej czeka jeszcze na 30 kandydatów, którzy wypowiedzą słowa ślubowania i zasilą nasze szeregi.

Służba w Straży Granicznej to przede wszystkim stabilne zatrudnienie, dobra płaca i możliwość zdobywania nowych kwalifikacji.

Funkcjonariusz Straży Granicznej na najniższym stanowisku służbowym w służbie stałej (po trzyletniej służbie przygotowawczej) do 26 roku życia otrzymuje miesięczne wynagrodzenie ponad 4 200 zł netto -zwolnienie od podatku od osób fizycznych (na rękę). Funkcjonariusz Straży Granicznej powyżej 26 roku życia otrzymuje miesięczne wynagrodzenie 3 900 zł netto (na rękę).

Jak wygląda służba w tej formacji? Procedura kwalifikacyjna? Ile będziesz zarabiał? Dlaczego warto zostać funkcjonariuszem Straży Granicznej? Odpowiedzi na te i inne pytania, zwłaszcza te, które zadawane są przez kandydatów znajdziesz na stronie:

http://wm.strazgraniczna.pl/wm/sluzbapraca/funkcjonariusze-nabor-d/15801,Funkcjonariusze-nabor-do-sluzby-ZADZWON-tel-89-750-30-23.html  –

WMOSG

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze