W niedzielę (25 czerwca 2017 r.) po godzinie 19.00 doszło do wypadku drogowe na trasie Orzysz-Giżycko.
-Po dotarciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód, którym podróżowało czterech mężczyzn uderzył w drzewo i wpadł do przydrożnego rowu. Jeden z nich z nieznanych przyczyn oddalił się z miejsca zdarzenia. Na miejsce dotarły też dwa zastępy z JRG Pisz oraz zastęp OSP Odoje. Zadysponowano też dwa zespoły ratownictwa medycznego z Orzysza i z Giżycka. Najbardziej poszkodowanego w wypadku pasażera rozbitego pojazdu zabrał do Olsztyna śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do akcji poszukiwawczej zbiegłego z miejsca zdarzenia mężczyzny oprócz już zadysponowanych służb skierowano dodatkowe patrole policji. Mężczyznę udało się odnaleźć w pobliskim lesie. Trasa Orzysz – Giżycko była zablokowana- relacjonują strażacy z OSP Orzysz.
Mariusz Semenowicz, Fot. Kacper Świątkowski

![„Neonowe dźwięki” w Wilkasach. Młodzi artyści zachwycili publiczność [ZDJĘCIA]](https://www.gizycko.info/wp-content/uploads/2026/03/„Neonowe-dzwieki-w-Wilkasach.-Mlodzi-artysci-zachwycili-publicznosc-5.jpg)



![Ryn: Jarmark Wielkanocny na Targowisku Miejskim [ZDJĘCIA]](https://www.gizycko.info/wp-content/uploads/2026/03/Ryn-Jarmark-Wielkanocny-na-Targowisku-Miejskim-9.jpg)
