Usługi

FOTO-BUDKA

fotobudkaFoto-budka to doskonały pomysł na urozmaicenie każdego przyjęcia. Idealna na wesele, bankiet, studniówkę, eventy, wieczór panieński/kawalerski, imprezy dla firm. Żaden z gości nie przejdzie obok niej obojętnie. Różnorodność rekwizytów i spontaniczność gości sprawi, że wykonane zdjęcia będą świetną pamiątką po Waszym przyjęciu.

Foto-budka wynajmowana jest na czas – nie na ilość zdjęć dlatego możecie pstrykać fotki do woli bez martwienia się o ilość pozostałych do zrobienia zdjęć. W pakiecie całe mnóstwo śmiesznych rekwizytów, DVD ze wszystkimi fotkami, do wyboru zdjęcia kolorowe lub czarno-białe, możliwość wstawienia dowolnego tekstu lub grafiki na zdjęciach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
strona: http://fotobudkagizycko.wix.com/gizycko
e-mail: fotobudka.gizycko@gmail.com
telefon: 507658903

—————————————————————————————————

Firma hania”czyszczenie tapicerek meblowej,wykładzin dywanowych

Firma hania:czyszczenie tapicerki meblowej,samochodowej,wykładzin dywanowych,czyścimy tylko u klienta,sprzęt firmy Karher” Tel. +48 535 051 006

—————————————————————————————————

Zakład Stolarski MARKUS Mariusz Kuś

Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju  mebli zgodnie z naszym hasłem :”Od projektu do montażu “. Firma istnieje na rynku od 10 lat .Na naszym koncie mamy wielu zadowolonych klientów. Cieszymy się  dużym zaufaniem . Meble wykonujemy na zlecenie firm jak również klientów indywidualnych.

—————————————————————————————————

Zespół Muzyczny Green Life

dsc_0439Chcesz mieć świetną imprezę wesele bal studniówkę itp zgłoś się do nas .Oferujemy imprezę na wysokim szczeblu w naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie.Instrumenty:klawisze akordeon,saksofony(alt,tenor)oraz klarnet. Wokal:męski,żeński. Zespół który podchodzi do każdego klienta indywidualnie nie pijemy alkoholu podczas wykonywania swojej pracy .Oferujemy swoja usługę w zakresie całej Polski.UWAGA – możliwość Pierwszego tańca przy wytwornicy baniek mydlanych. ( MOŻLIWOŚĆ WYSŁANIA PŁYTY DEMO NA E-MAIL ) tel 724 475 570
http://greenlife.za.pl
Możliwość zaśpiewania przez wokalistkę Ave Maria w kościele !

—————————————————————————————————

Prywatny detektyw, usługi detektywistyczne – cbdio.pl

Centralne Biuro Detektywistyki i Obserwacji to zespół wyspecjalizowanych detektywów, działających na terenie całej Polski. Silną część zespołu stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych.
Głównym celem działania biura detektywistycznego jest profesjonalna i dyskretna obsługa zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Nasze biuro to rozbudowana sieć kooperujących ze sobą oddziałów.

www.cbdio.pl / 790 700 110

 ————————————————————————————————–