Szybkie Randki w Giżycku

0

🔥❤️🔥 Wyobraź sobie, że podczas jednego wieczoru poznajesz kilka osób płci przeciwnej. Na poznanie nowej osoby masz jedynie 5-8 minut ⏳ Po tym czasie rozlega się sygnał 🔔 i…. przesiadasz się poznając kolejną osobę. Po takiej mini randce zaznaczasz na kartce czy chcesz się z tą osobą spotkać jeszcze raz. Jeśli oboje wyrazicie taką chęć udostępniamy Wam numer telefonu drugiej osoby i wszystko już leży w Waszych rękach. 👩‍❤️‍👨

✅ Szybkie randki przeznaczone są wyłącznie dla singli, którzy szukają stałego związku. Ta edycja dedykowana jest dla osób w wieku 25-35 lat.

✅ Czy wypada wziąć udział w Speed Dating?

Jeśli chcesz stworzyć stały związek to na tym spotkaniu poznasz osoby, którym zależy na tym samym. Decyzja należy do Ciebie.

✅ Dlaczego nie jest podana dokładna lokalizacja?

Dokładną lokalizację podamy tylko uczestnikom w późniejszym terminie. Jest to spowodowane tym, żeby na Szybką Randkę nie przyszło stado “gapiów”, a uczestnicy w komfortowych warunkach mogli poznać nowe osoby.

✅ Dlaczego warto wziąć udział w Szybkich Randkach?

Czy w Twoim najbliższym otoczeniu jest sporo par i mało „nowych” osób? Zdarza Ci się pójść na imprezę, ale tam raczej ciężko znaleźć kogoś na stałe? Warto dać sobie szanse i przez jeden wieczór poznać kilka ciekawych osób, które są otwarte na znajomość, przyjaźń oraz stały związek. Jeśli chcesz możesz siedzieć w domu i myśleć: „Co ze mną jest nie tak” albo spróbować i wziąć to w swoje ręce.

✅ Czy mogą brać udział osoby z innych miast?

Pewnie, że tak!

✅ Informacje:

Data: 11.02.2018 r.
Godzina: 18.00
Lokalizacja: Giżycko, Dokładna lokalizacja zostanie podana wyłącznie uczestnikom w późniejszym czasie.
Wiek: 25-35 lat
Cena: 25 zł/osoba

✅ Rezerwacja: kontakt@wytworniaeventow.pl

W treści proszę podać Imię, nazwisko, wiek, nr telefonu.

✅ Kiedy mogę zapłacić?

Płatności należy dokonać w momencie rezerwacji. Dzięki temu masz zagwarantowane miejsce a my możemy przygotować się na konkretną ilość osób.
Dane do przelewu:
AROL Arkadiusz Chrostowski
ul. Suwalska 12/11, 11-500 Giżycko
IDEA BANK 72 1950 0001 2006 0006 7514 0001

🔥🔥 Dodatkowe pytania: 663-598-600 🔥🔥