Strony internetowe www

Nowoczesne i tanie strony www dla każdego

Oferta portalu Gizycko.info obejmuje również projektowanie i administrowanie stronami internetowymi, obsługę FANPAGE na portalu Facebook. 

Tworzymy serwisy internetowe, po których Twój klient porusza się z łatwością. Błyskawicznie odnajduje to, czego szuka. Nasze strony internetowe doskonale wyświetlają się zarówno na ekranie komputera, jak i smartfona. 

Co możemy Ci zaoferować:

Profesjonalną stronę www

Oparta o najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią – WordPress. Strona dostosowana do telefonów i tabletów. Zoptymalizowana pod względem czasu wczytywania, wszystkich przeglądarek oraz wszystkich urządzeń mobilnych. Wykonana tak aby przynieść jak największe zyski.

Roczny hosting na naszych serwerach oraz domena wykupiona na 12 miesięcy (domena z końcówką .pl)

Po konsultacji wykupujemy dla Państwa domenę, pod którą umieścimy Państwa stronę – zawsze wraz z klientem staramy się dobrać idealną domenę do zakresu działalności. W cenie mają Państwo również rok hostingu na naszych serwerach.

Integracja z kontem Facebook oraz innymi social mediami

Zintegrujemy stronę internetową z Twoim kontem Facebook lub innymi social mediami.

Konta pocztowe dla Twojej firmy

Stworzymy dla ciebie przejrzyste adresy e-mail np. “biuro(małpa)twoja_domena.pl”.

Pozycjonowanie

Strona www to nie wszystko… W natłoku stron możesz stać się mało widoczny. Powinieneś/aś się więc pokazać. Właśnie od tego są wyszukiwarki. Ale, żeby Twój potencjalny klient znalazł Twój towar lub usługę powinieneś/aś być na szczycie wyszukiwarki. Do pokazania się na szczycie wyszukiwarek służy właśnie pozycjonowanie czyli szereg działań mających na celu poprawę widoczności strony internetowej na listach rezultatów wyszukiwarek internetowych.

Po zakończeniu prac nad stroną rozpoczniemy jej pozycjonowanie w wyszukiwarce Google

Co dokładnie otrzymam:

 • Uruchomienie i konfiguracja wtyczki SEO
 • Ustawienie fraz kluczowych
 • Meta description, title, URL
 • Optymalizacja pod kątem urządzeń mobilnych
 • Optymalizacja czasu wczytywania strony
 • Optymalizacji wszystkich zdjęć na stronie
 • Uruchomienie kompresji gzip
 • Ustawienie mapy strony

Certyfikat SSL

W przypadku braku certyfikatu SSL, klient zostanie powiadomiony o “niebezpieczeństwie” co często powoduje opuszczenie strony przed jej obejrzeniem i brak zaufania do firmy.

Do czego służy certyfikat SSL?

 • Chroni transakcje i zabezpiecza przesyłane przez pocztę i stronę WWW informacje, takie jak hasła, loginy, dane osobowe
 • Certyfikat SSL nawiąże szyfrowane połączenie z przeglądarką odwiedzającego internauty od razu po jego wejściu na Twoją stronę zobaczy zieloną kłódka, która wzbudza zaufanie i wiarygodność Twojej firmy
 • SSL wpływa pozytywnie na SEO i pozycję w wynikach wyszukiwania Google
 • SSL spełnia warunki stawiane przez RODO

Strona dostosowana do telefonów i tabletów

Według różnych rankingów  już ponad 75% użytkowników internetu przegląda strony internetowe na smartfonach. Nasze strony w pełni dostosowują się do urządzeń mobilnych zarówno wszystkich telefonów jak i tabletów. W naszej ofercie oprócz standardowego systemu responsywności (dostosowywania się stron www) jesteśmy w stanie zagwarantować elementy stworzone indywidualne pod telefony i tablety, które są nie widoczne w wersjach komputerowych. Dzięki temu użytkowanie naszych stron jest bardzo przyjazne dla klientów zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach oraz telefonach.

Cena strony www ustalana jest indywidualnie. Ostateczna kwota uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu. Standardowo strona “wizytówka” to koszt około 450 zł (z domeną i rocznym hostingiem).  Oferujemy również kompleksową usługę – projekt i wykonanie strony + administrowanie stroną. 

Administracja WordPress

Nasza oferta obejmuje kompleksowy pakiet usług związanych z administrowaniem stron  internetowych opartych o WordPress. Zakres prac obejmuje działania związane z bieżącą administracją, bezpieczeństwem, rozwojem funkcjonalności, zmianami treści oraz wyglądu strony.

Pakiety administracja strony internetowej

Pakiet Podstawowy – 50 zł/miesiąc

 • Podstawowy pakiet wsparcia zapewniający pełną obsługę w zakresie aktualizacji i bezpieczeństwa strony www

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 1 raz w miesiącu

Pakiet Rozszerzony – 90 zł/miesiąc

 • Pakiet rozszerzony zapewnia pełen komfort w przypadku często aktualizowanych stron internetowych

 • Aktualizacje WordPress i wtyczek – 1 raz w miesiącu

 • Prace programistyczne, graficzne, wprowadzanie treści – 1 godzina miesięcznie

Aktualizacje WordPressa

WordPress oraz wtyczki (pluginy) wymagają aktualizacji ze względów bezpieczeństwa lub nowe funkcje. Dbamy o to, aby każda aktualizacja przebiegła bezpiecznie bez negatywnego oddziaływania na funkcjonującą stronę. Dbamy także o przetestowanie poprawnego działania strony po wykonaniu aktualizacji i zapewniamy usunięcie ewentualnych usterek.

Rozbudowa strony

Wykonamy prace związane z rozbudową Twojej strony. Może to być praca programisty nad nowymi funkcjami, wprowadzanie nowych treści, optymalizacja SEO, a także praca grafika związana ze zmianami na stronie.

Bezpieczeństwo WordPress

Monitorowanie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne dla stron pełniących funkcje biznesowe. W ramach pakietów oferujemy dodatkowe zabezpieczenia podwyższające poziom bezpieczeństwa WordPress, monitorujemy stronę, dokonujemy niezbędnych aktualizacji.

Istnieje możliwość obsługi strony w pakiecie stałym – cena ustalana indywidualnie. 

Prowadzenie FANPAGE na Facebooku

Istnieje wiele dowodów na to, że im większa więź z marką, tym większa wobec niej lojalność. A to przekłada się na zyski. Założymy lub edytujemy profil Twojej firmy na Facebooku, Instagramie. Zadbamy o jego rozwój i relacje z klientami.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

Stworzenie lub ulepszenie Fanpage

Założymy dla Ciebie fanpage lub edytujemy już istniejący FanPage. Dodamy dwa kreatywne wpisy na tydzień.

Grafika

Przygotujemy i dobierzemy dla Ciebie ciekawą grafikę, która przyciągnie klientów. Wszystkie nasze grafiki zawsze pochodzą z legalnych źródeł.

Monitoring relacji

Rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem zadbamy o Twój monitoring relacji z fanami.

Remarketing

Przygotujemy strategie która pozwoli nam dotrzeć do potencjalnie zainteresowanych klientów.

Reklama

Przygotujemy i poprowadzimy dla Ciebie kampanię reklamową opartą o najnowsze rozwiązania.

Cena od 200 zł. 

Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej. Wszystkie wyceny wykonujemy indywidualnie w oparciu o specyfikację i założenia projektu. Na wszystkie usługi wystawimy fakturę. 

Przykładowe realizacje: 

Strona www sklepu papierniczego Scala w Giżycku – sklepscala.pl. Administracja stroną, pozycjonowanie.

 

Strona www pasiekadziadkaignacego.pl, fanpage na Facebook.com. Administracja stroną i profilem na Facebooku, pozycjonowanie.

Strona www firmy dekoratorskiej dekoracjegizycko.pl. Założenie fanpage na portalu Facebook.com. Administracja stroną, profilem fanpage i pozycjonowanie.

Strona www biura nieruchomości mazuryhouse.pl. Administracja stroną internetową, pozycjonowanie.

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!

Jesteśmy dostępni pod telefonem, pocztą e-mail. Odpowiadamy na wszystkie nadesłane wiadomości.

Tel. 720-878-381

E-mail: kontakt@gizycko.info