Statystyki Gizycko.info

383 019 Czytelników Gizycko.info (unikalni użytkownicy)

 1 770 511 odsłon strony Gizycko.info

Dane za okres 01.01.2021 r. – 31.12.2021 r. wg. raportów Google Analytics

Gizycko.info to jedno z najlepiej rozpoznawalnych w naszym regionie miejsc w internecie. To tu każdego dnia od 2015 roku nasi Czytelnicy znajdują najświeższe informacje z regionu, relacje z wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych czy wiadomości na temat tego, co w Giżycku i Powiecie Giżyckim najważniejsze. 

Każdego miesiąca odwiedza nas kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, którzy tworzą aktywną społeczność skupioną wokół portalu.

O tym, że portal Gizycko.info cieszy się ogromnym zainteresowaniem Czytelników, świadczy także liczba fanów na portalu Facebook.com oraz Instagram.com.

Obecnie nasz fanpage obserwuje już ponad 22 030 użytkowników, w serwisie Instagram profil Gizycko.info obserwuje 3929 osób, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się (stan na 01.01.2022).

Znakiem czasu jest, że już ponad 70% ruchu na Gizycko.info generowane jest z urządzeń mobilnych – dlatego wszystkie formy reklamy na naszym portalu prezentowane są zarówno w wersji deskopowej (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu reklama dociera do wszystkich użytkowników portalu.

Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie (reklamy nie są ograniczone ilością emisji, nie stosujemy banerów rotacyjnych).

Przygotowując ofertę reklamową chcieliśmy zaproponować rozwiązania wśród których każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy propozycje dla reklamodawców oczekujących silnych, intensywnych przekazów ale także dla tych, którzy chcą długoterminowo budować swoje marki i lokować swoje produkty czy usługi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

CENNIK REKLAMY [PRZEJDŹ] – kliknij