Reklama

Dlaczego warto umieścić reklamę na Gizycko.info? 

 • Jesteśmy jedną z najczęściej odwiedzanych stron o tematyce lokalnej w Giżycku i powiecie giżyckim.

Statystyki strony – liczba odsłon od 17.12.2019 do 17.06.2020. Źródło: Google Analytics

 • Najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy, dlatego stosujemy tylko nieuciążliwe reklamy, które są przejrzyście zintegrowane z samym serwisem. Sprawia to, że reklama nie jest kojarzona negatywnie i stanowi wartość dodaną dla zainteresowanych.
 • Liczba osób obserwujących naszych facebookowy profil Gizycko.info przekroczyła 17600, a do grupy Gizycko.info- najnowsze wiadomości z Giżycka i powiatu giżyckiego należy ponad 9500 członków. 
 • Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie (reklamy nie są ograniczone ilością emisji,nie stosujemy banerów rotacyjnych).
 • Wszystkie formy reklamy na naszym portalu prezentowane są zarówno w wersji deskopowej (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu reklama dociera do wszystkich użytkowników portalu.
 • Byliśmy już cytowani przez takie media jak m.in: GAZETA.PL, FAKT.PL, POLSAT NEWS, DORZECZY.PL, WPROST.PL, NOIZZ.PL, WP.PL, SE.PL, ESKA.PL, 4FUN.TV, CGM.PL, O2.PL, GLAMRAP.PL, PUDELEK.PL i wiele innych.

ARTYKUŁ/OGŁOSZENIE NA STRONIE GŁÓWNEJ

Materiał tego typu pozwala na przedstawienie Czytelnikom dużej ilości informacji. Jest idealny do zaprezentowania obszernego materiału:

 • promującego sklep, firmę,
 • ogłoszenia o naborze do szkoły,
 • ogłoszenia o naborze do pracy,
 • oferty promocyjnej firmy lub sklepu,
 • informacji o wydarzeniu (koncert, zawody sportowe itp.).

ARTYKUŁ/OGŁOSZENIE jest publikowane na stronie głównej serwisu – SLIDER GŁÓWNY oraz dział NAJWAŻNIEJSZE WIADOMOŚCI. Komentarze pod artykułem/ogłoszeniem tego typu są wyłączone. Istnieje możliwość ich włączenia na wyraźne życzenie zleceniodawcy. Dodatkowo link do ARTYKUŁU/OGŁOSZENIA zostaje udostępniony w portalu Facebook.com na profilu grupa Gizycko.info- najnowsze wiadomości z Giżycka i powiatu giżyckiego oraz fanpage Gizycko.info.

BANERY

 • Baner A (728 x 90 PX)

Forma graficzna na portalu, wyświetlana na topie strony głównej i całego portalu. Baner widoczny na wszystkich stronach i podstronach serwisu.

 • Baner B (700 x 250 PX)

Baner wyświetlany jest na stronie głównej serwisu.

 • Baner C (300 x 250 PX)

Wyświetlany w prawej kolumnie strony. Widoczny na wszystkich stronach i podstronach serwisu.

 • Baner T (700 x 100 PX)

Baner widoczny pod każdym artykułem publikowanym na portalu.

Położenie banerów 

Wpis na fanpage GIZYCKO.INFO 

Prowadzimy aktywnie fanpage GIZYCKO.INFO oraz grupę Gizycko.info – najnowsze wiadomości z Giżycka i powiatu giżyckiego na Facebooku. Naszym klientom oferujemy możliwość zamieszczania postu na naszych profilach w portalu społecznościowym Facebook. Obecnie nasze profile obserwuje już ponad 27000 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się.

JAK ZAMÓWIĆ REKLAMĘ?

 1. Zapoznaj się z przedstawioną ofertą i wybierz interesujący Cię wariant reklamy.
 2. Po wyborze prosimy o kontakt: mailowy – kontakt@gizycko.info lub telefoniczny 720 878 381.
 3. Możliwie najszybciej odpowiemy na Twoją wiadomość i przekażemy Ci informację o kosztach reklamy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przy dłuższej współpracy oferujemy RABATY.
 4. Po akceptacji ceny reklamy wyślij nam baner (jeżeli nie posiadasz, to nic nie szkodzi – możemy wykonać go za Ciebie), treść ogłoszenie do publikacji oraz dane do faktury.
 5. W ofercie podano ceny do zapłaty. Sprzedawca jest zwolniony z podatku VAT na podst. art. 113 ust. 1 ustawy.
 6. Na zleconą usługę zostanie wystawiona faktura. Faktura wystawiana jest na wyraźne życzenie.
 7. Emisja reklamy rozpoczyna się po otrzymaniu zapłaty (płatność z “góry”).