Reklama

Dlaczego warto umieścić reklamę na Gizycko.info? 

 • Jesteśmy jedną z najczęściej odwiedzanych stron o tematyce lokalnej w Giżycku i powiecie giżyckim – miesięcznie odwiedza nas do 81 000 unikalnych użytkowników (statystyki Google Analytics).
 • Najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy, dlatego stosujemy tylko nieuciążliwe reklamy, które są przejrzyście zintegrowane z samym serwisem. Sprawia to, że reklama nie jest kojarzona negatywnie i stanowi wartość dodaną dla zainteresowanych.
 • Odwiedzają nas również użytkownicy, którzy przyjeżdżają do Giżycka w celach turystycznych ( Warszawa,Gdańsk, Wrocław, Kraków) oraz użytkownicy przebywający za granicą (najczęściej Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Holandia).
 • Liczba osób obserwujących naszych facebookowy profil przekroczyła 16 200, a do grupy Gizycko.info- najnowsze wiadomości z Giżycka i okolic należy ponad 6500 członków. 
 • Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie. (Reklamy nie są ograniczone ilością emisji).
 • Byliśmy już cytowani przez takie media jak m.in: GAZETA.PL, FAKT.PL, POLSAT NEWS, DORZECZY.PL, WPROST.PL, NOIZZ.PL, WP.PL, SE.PL, ESKA.PL, 4FUN.TV, CGM.PL, O2.PL, GLAMRAP.PL, PUDELEK.PL i wiele innych.

BANERY

 • baner A

Wyświetlany jest nad głównymi wiadomościami danej strony. Widoczny na wszystkich stronach i podstronach w adresie www.gizycko.info. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Rozmiar banera to 750×200 px lub 750×400 px.

 • baner B

Baner B wyświetlany jest na stronie głównej serwisu. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Rozmiar banera to 700×200 px.

 • baner C

Baner C wyświetlany jest w prawej kolumnie strony, widoczny jest na wszystkich stronach w adresie www.gizycko.info. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Rozmiar banera to 300×100 px. Baner C może być odpowiednio większy np. 300×200 px, 300×400 px, 300×600 px.

 • baner T

Baner T wyświetlany jest po kliknięciu w każdy artykuł umieszczony na stronie (zawsze po pierwszym akapicie tekstu). Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Rozmiar banera to 700×90 px.

Położenie banerów:

ARTYKUŁ NA STRONIE GŁÓWNEJ

Materiał tego typu pozwala na przedstawienie Czytelnikom dużej ilości informacji. Jest idealny do zaprezentowania obszernego materiału:

 • promującego sklep, firmę
 • ogłoszenia o naborze do szkoły
 • ogłoszenia z grafiką (zdjęciem)
 • oferty promocyjnej firmy lub sklepu
 • informacji o wydarzeniu (koncert, zawody sportowe itp.)

Zdjęcia w artykule pozwalają na jeszcze lepsze zaprezentowanie produktu lub firmy, a możliwość wstawiania w tekście linków pozwala czytelnikom na bezproblemowe przejście na wskazaną przez państwa stronę www.

Artykuł publikowany jest w kategorii “WIADOMOŚCI” oraz “Sliderze Głównym”. Dodatkowo link do artykułu/ogłoszenia może zostać udostępniony na profilu społecznościowym Gizycko.info, Spotted Giżycko oraz grupie Gizycko.info (łącznie ponad 39 000 osób obserwujących profile) na Facebooku. 

Komentarze pod artykułami tego typu są wyłączone. Istnieje możliwość ich włączenia na wyraźne życzenie zleceniodawcy. Czas emisji ogłoszenia na stronie głównej to 7 dni (wariant standardowy).

 

Wpis na fanpage GIZYCKO.INFO oraz SPOTTED GIŻYCKO na Facebooku

Prowadzimy aktywnie fanpage GIZYCKO.INFO oraz SPOTTED GIŻYCKO na Facebooku. Posiadamy NAJWIĘKSZY zasięg social media spośród wszystkich portali informacyjnych w Giżycku i powiecie giżyckim. Naszym klientom oferujemy możliwość zamieszczania postu na naszych profilach w portalu społecznościowym Facebook. Obecnie oba nasze profile obserwuje już ponad 33 000 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się.

JAK ZAMÓWIĆ REKLAMĘ?

 1. Zapoznaj się z przedstawioną ofertą i wybierz interesujący Cię wariant reklamy.
 2. Po wyborze prosimy o kontakt: mailowy – kontakt@gizycko.info lub telefoniczny 720 878 381. Prosimy o przekazanie informacji : jaki wariant reklamy został wybrany oraz czas publikacji.
 3. Możliwie najszybciej odpowiemy na Twoją wiadomość i przekażemy Ci informację o kosztach reklamy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przy dłuższej współpracy oferujemy RABATY.
 4. Po akceptacji ceny reklamy wyślij nam baner (jeżeli nie posiadasz, to nic nie szkodzi – możemy wykonać go za Ciebie), treść ogłoszenie do publikacji oraz dane do faktury.
 5. Publikacja reklamy nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty lub w ustalonym terminie.