Reklama-Oferta

Proponujemy Państwu kilka rozwiązań reklamowych w serwisie Gizycko.info. To tania i skuteczna reklama na lokalnym rynku. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na ulotki, które lądują w śmietnikach i plakaty na mieście, które zaraz ktoś zalepi, skorzystaj z możliwości zaprezentowania swoich produktów i usług w serwisie Gizycko.info. Według najnowszych badań rynku, reklama internetowa ma obok reklamy telewizyjnej największą skuteczność. Przez cały okres swojej działalności serwis Gizycko.info zdobył wysoką poczytność wśród Internautów i jest liderem na lokalnym rynku serwisów informacyjnych.

Dlaczego warto umieścić reklamę na Gizycko.info:

 • Najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy, dlatego stosujemy tylko nieuciążliwe reklamy, które są przejrzyście zintegrowane z samym serwisem. Sprawia to, że reklama nie jest kojarzona negatywnie i stanowi wartość dodaną dla zainteresowanych.

 • Poprzez umieszczenie reklamy w serwisie Gizycko.info gwarantujemy dotarcie do lokalnej społeczności (czytają nas mieszkańcy Giżycka, powiatu giżyckiego i powiatów ościennych).

 • Odwiedzają nas również użytkownicy, którzy przyjeżdżają do Giżycka w celach turystycznych ( Warszawa,Gdańsk, Wrocław, Kraków) oraz użytkownicy przebywający za granicą (najczęściej Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Holandia).

 • Każdego miesiąca odwiedzający nas użytkownicy generują od 300 000 do 500 000 odsłon strony (tyle razy zostanie wyświetlona reklama)

 • Liczba naszych facebookowych fanów przekroczyła 8400, co przekłada się na zasięg postów w granicach 60 000-110 000 użytkowników.

 • Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie. (Reklamy nie są ograniczone ilością emisji)

Reklama banerowa 

Oferta 
Baner A– kreacja banerowa wyświetlana na górze strony (728×100 px). Cena- 8 zł za dobę (24 godziny).
Baner B– kreacja banerowa wyświetlana po prawej stronie serwisu (300×200 px). Cena- 5 zł za dobę (24 godziny)- wariant standardowy. 
Baner C– kreacja banerowa wyświetlana pomiędzy działami tematycznymi (700×200 px). Cena- 6 zł za dobę (24 godziny).
Baner D- kreacja banerowa wyświetlana przed lub po każdym artykule (500×100 px). Cena- 10 zł za dobę (24 godziny).
10% RABATU przy publikacji na kolejne 90 dni

30% RABATU przy publikacji na kolejne 365 dni 

* nie zalecamy stosowania technologii flash ze względu za niekompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Banery w pozostałych formatach są widoczne w urządzeniach mobilnych i dostosowując się rozmiaru ekranów tych urządzeń

Przykładowe rozmieszczenie banerów

gi            

Klikając w poszczególny baner klient może być przekierowany na dowolną stronę internetową.

ARTYKUŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ

Artykuły reklamowy, ogłoszenie, podziękowanie, zaproszenie 

Artykuł tego typu jest doskonałym sposobem na przedstawienie czytelnikom dużej ilości informacji. Nadaje się do umieszczenia materiału promującego firmę, sklep, przedstawienia oferowanych przez Państwa usług itp. Oprócz tekstu może zawierać zdjęcia, materiał wideo oraz link. Jest zatem idealny dla tych, którzy pragną dotrzeć do dużej liczby czytelników w krótkim czasie, ponieważ link do takiego artykułu jest dodatkowo zamieszczany na naszych profilach społecznościowych.

Ogłoszenie, podziękowanie, zaproszenie

Materiał tego typu pozwala na przedstawienie czytelnikom informacji :

 • ogłoszenie o naborze do szkoły,

 • podziękowań,

 • ogłoszenie o sprzedaży domu,

 • ogłoszenie o naborze pracowników,

 • ogłoszenia o naborze na jakieś zajęcia,

 • ogłoszenia o robotach drogowych lub innych utrudnieniach/zmianach w ruchu,

 • innych drobnych informacji tekstowych.

Publikacja: jako pierwszy na stronie głównej portalu w dziale “Wiadomości z Giżycka” oraz “Najnowsze artykuły”, link do artykułu zamieszczany na profilu społecznościowym Gizycko.info,Spotted Giżycko oraz Ogłoszenia Giżycko

Specyfikacja: tekst z nieograniczoną ilością znaków, max 15 zdjęć.

Cena: 99 zł za 3 kolejne dni publikacji na stronie głównej 

Wpis na fanpage Gizycko.info lub Spotted Giżycko na Facebooku:

Prowadzimy aktywnie fanpage GIZYCKO.INFO oraz SPOTTED GIŻYCKO  na Facebooku. Obecnie oba profile polubiło już ponad 14 000 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się. Oferujemy reklamę w formie wpisu reklamowego, ogłoszeniowego lub linku do artykułu. Wpis o maksymalnej długości 1000 znaków może zawierać zdjęcia lub inne pliki graficzne. Komentarze pod wpisem nie są moderowane, z wyjątkiem wulgarnych itp.

Cena:

 • wpis na fanpage GIZYCKO.INFO – 40 zł za wpis, który jest publikowany przez kolejne 48 godzin, a następnie usuwany.

 • wpis na fanpage SPOTTED GIŻYCKO – 30 zł za wpis, który jest publikowany przez kolejne 48 godzin, a następnie usuwany.

ZAMAWIANIE REKLAMY

Po wyborze odpowiedniej formy reklamy prosimy o kontakt na adres: kontakt@gizycko.info. W wiadomości należy podać takie informacje jak: nazwę banera, który został wybrany, długość oraz datę emisji reklamy, należy dołączyć projekt banera- jeśli reklamodawca ma gotowy (istnieje możliwość wykonania banera za opłatą 40 zł). Jeżeli zdecydowali się Państwo na dodanie artykułu reklamowego lub ogłoszenia, to do wiadomości należy dołączyć plik z treścią ogłoszenia, zdjęciami. W możliwie najszybszym czasie odpowiemy na Państwa wiadomość. Publikacja reklamy nastąpi po akceptacji ustalonych warunków.

Masz pytania lub pomysł na swoją reklamę?

Skontaktuj się z nami.

Jesteśmy otwarci na każdą propozycję!

kontakt tel. 720 878 381 e-mail: kontakt@gizycko.info

 FanPage na Facebook

Informacje dodatkowe:

 • Podano ceny do zapłaty. Sprzedawca jest zwolniony z podatku VAT na podst. art. 113 ust. 1 ustawy.

 • Na zleconą usługę zostanie wystawiona  faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest na wyraźne życzenie.

 • Emisja reklamy rozpoczyna się po otrzymaniu zapłaty (płatność z “góry”).

 • W przypadku dużych, złożonych z kilku elementów kampanii reklamowych, podane ceny mogą być negocjowane.