Reklama-Oferta

Proponujemy Państwu kilka rozwiązań reklamowych w serwisie Gizycko.info. To tania i skuteczna reklama na lokalnym rynku. Według najnowszych badań rynku, reklama internetowa ma obok reklamy telewizyjnej największą skuteczność. Przez cały okres swojej działalności serwis Gizycko.info zdobył wysoką poczytność wśród Internautów i jest liderem na lokalnym rynku serwisów informacyjnych.

Dlaczego warto umieścić reklamę na Gizycko.info:

 • Najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy, dlatego stosujemy tylko nieuciążliwe reklamy, które są przejrzyście zintegrowane z samym serwisem. Sprawia to, że reklama nie jest kojarzona negatywnie i stanowi wartość dodaną dla zainteresowanych.

 • Poprzez umieszczenie reklamy w serwisie Gizycko.info gwarantujemy dotarcie do lokalnej społeczności (czytają nas mieszkańcy Giżycka, powiatu giżyckiego i powiatów ościennych).

 • Odwiedzają nas również użytkownicy, którzy przyjeżdżają do Giżycka w celach turystycznych ( Warszawa,Gdańsk, Wrocław, Kraków) oraz użytkownicy przebywający za granicą (najczęściej Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Holandia).

 • Każdego miesiąca odwiedzający nas użytkownicy generują od 300 000 do 500 000 odsłon strony (tyle razy zostanie wyświetlona reklama)

 • Liczba naszych facebookowych fanów przekroczyła 12 000, co przekłada się na zasięg postów w granicach 80 000-200 000 użytkowników.

 • Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie. (Reklamy nie są ograniczone ilością emisji)

 • Nasze informacje widoczne są na stronie głównej portalu Wirtualna Polska (wp.pl) w sekcji “Przegląd mediów lokalnych”, dzięki czemu docierają do Czytelników z całej Polski

Reklama banerowa 

Oferta 
Baner A– kreacja banerowa wyświetlana na górze strony (728x100px).
Baner B– kreacja banerowa wyświetlana po prawej stronie serwisu (300x120px).
Baner C– kreacja banerowa wyświetlana po prawej stronie serwisu (300x240px).
Baner D- kreacja banerowa wyświetlana po prawej stronie serwisu (300x600px).
Baner E– kreacja banerowa wyświetlana na górze strony (1000x250px).
Przy publikacji reklamy na dłuższy okres oferujemy RABATY.

* nie zalecamy stosowania technologii flash ze względu za niekompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Banery w pozostałych formatach są widoczne w urządzeniach mobilnych i dostosowując się rozmiaru ekranów tych urządzeń

Przykładowe rozmieszczenie banerów

            

Klikając w poszczególny baner klient może być przekierowany na dowolną stronę internetową.

ARTYKUŁY NA STRONIE GŁÓWNEJ

Artykuły reklamowy, ogłoszenie, podziękowanie, zaproszenie 

Artykuł tego typu jest doskonałym sposobem na przedstawienie czytelnikom dużej ilości informacji. Nadaje się do umieszczenia materiału promującego firmę, sklep, przedstawienia oferowanych przez Państwa usług itp. Oprócz tekstu może zawierać zdjęcia, materiał wideo oraz link. Jest zatem idealny dla tych, którzy pragną dotrzeć do dużej liczby czytelników w krótkim czasie, ponieważ link do takiego artykułu jest dodatkowo zamieszczany na naszych profilach społecznościowych.

Artykuł publikowany jest na okres 7 dni lub dłuższy w odpowiednich kategoriach tematycznych, link do artykułu zamieszczany na profilu społecznościowym Gizycko.info,Spotted Giżycko-(oba profile polubiło ponad 22 000 użytkowników)

Wpis na fanpage Gizycko.info lub Spotted Giżycko na Facebooku:

Prowadzimy aktywnie fanpage GIZYCKO.INFO oraz SPOTTED GIŻYCKO  na Facebooku.

Świat oszalał na punkcie Facebooka i innych portali społecznościowych. Każda większa firma powinna korzystać z usług portali społecznościowych i komunikować się za ich pośrednictwem z klientami. Stały kontakt z odbiorcami daje nam ogromne możliwości docierania z nowościami bezpośrednio do zainteresowanych osób. Posiadamy NAJWIĘKSZY zasięg social media spośród wszystkich portali informacyjnych w powiecie giżyckim. Naszym klientom/fanom oferujemy możliwość zamieszczania postu również na naszych profilach w portalu społecznościowym Facebook. Obecnie oba nasze profile polubiło już ponad 22 000 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się.

 Masz pytania lub pomysł na swoją reklamę?

Skontaktuj się z nami!

kontakt tel. 720 878 381 e-mail: kontakt@gizycko.info

 FanPage na Facebook

Informacje dodatkowe:

 • Podano ceny do zapłaty. Sprzedawca jest zwolniony z podatku VAT na podst. art. 113 ust. 1 ustawy.

 • Na zleconą usługę zostanie wystawiona  faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest na wyraźne życzenie.

 • Emisja reklamy rozpoczyna się po otrzymaniu zapłaty (płatność z “góry”).

 • W przypadku dużych, złożonych z kilku elementów kampanii reklamowych, podane ceny mogą być negocjowane.