Reklama

Dlaczego warto umieścić reklamę na Gizycko.info? 

 • Jesteśmy jedną z najczęściej odwiedzanych stron o tematyce lokalnej w Giżycku i powiecie giżyckim – miesięcznie odwiedza nas do 81 000 unikalnych użytkowników, którzy generują nawet 249 000 odsłon (statystyki Google Analytics).
 • Najważniejsi są dla nas nasi użytkownicy, dlatego stosujemy tylko nieuciążliwe reklamy, które są przejrzyście zintegrowane z samym serwisem. Sprawia to, że reklama nie jest kojarzona negatywnie i stanowi wartość dodaną dla zainteresowanych.
 • Liczba osób obserwujących naszych facebookowy profil przekroczyła 17000, a do grupy Gizycko.info- najnowsze wiadomości z Giżycka i powiatu giżyckiego należy ponad 7700 członków. 
 • Jako jedyni oferujemy reklamy w systemie “na wyłączność”, które dzięki dużej liczbie odsłon są jednymi z najtańszych reklam w regionie (reklamy nie są ograniczone ilością emisji,nie stosujemy banerów rotacyjnych ).
 • Wszystkie formy reklamy na naszym portalu prezentowane są zarówno w wersji deskopowej (na komputerach stacjonarnych i laptopach) oraz w wersji mobilnej (na tabletach i smartfonach). Dzięki temu reklama dociera do wszystkich użytkowników portalu.
 • Byliśmy już cytowani przez takie media jak m.in: GAZETA.PL, FAKT.PL, POLSAT NEWS, DORZECZY.PL, WPROST.PL, NOIZZ.PL, WP.PL, SE.PL, ESKA.PL, 4FUN.TV, CGM.PL, O2.PL, GLAMRAP.PL, PUDELEK.PL i wiele innych.

ARTYKUŁ/OGŁOSZENIE NA STRONIE GŁÓWNEJ

Materiał tego typu pozwala na przedstawienie Czytelnikom dużej ilości informacji. Jest idealny do zaprezentowania obszernego materiału:

 • promującego sklep, firmę
 • ogłoszenia o naborze do szkoły
 • ogłoszenia z grafiką (zdjęciem)
 • oferty promocyjnej firmy lub sklepu
 • informacji o wydarzeniu (koncert, zawody sportowe itp.)

Zdjęcia w artykule pozwalają na jeszcze lepsze zaprezentowanie produktu lub firmy, a możliwość wstawiania w tekście linków pozwala czytelnikom na bezproblemowe przejście na wskazaną przez państwa stronę www.

 • Artykuł publikowany jest na stronie głównej w odpowiedniej kategorii tematycznej

 • Artykuł może być promowany również w głównym sliderze serwisu,

 • Dodatkowo link do artykułu/ogłoszenia może zostać udostępniony na profilu społecznościowym Gizycko.info oraz grupie Gizycko.info (łącznie 24600 osób obserwujących profile na Facebooku.

Komentarze pod artykułami tego typu są wyłączone. Istnieje możliwość ich włączenia na wyraźne życzenie zleceniodawcy. Czas emisji artykułu na stronie głównej – 7 dni.

BANERY

 • baner A

Wyświetlany jest nad głównymi wiadomościami danej strony. Widoczny na wszystkich stronach i podstronach w adresie www.gizycko.info. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Standardowy rozmiar banera to 750X100 PX. Baner może być większy np. 750X200/300 PX.

 • baner B

Baner B wyświetlany jest na stronie głównej serwisu. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Rozmiar banera to 700X200 PX.

 • baner C

Baner C wyświetlany jest w prawej kolumnie strony, widoczny jest na wszystkich stronach w adresie www.gizycko.info. Link pod banerem może prowadzić do wskazanej przez zleceniodawcę strony internetowej lub do stworzonej strony o charakterystyce przewidzianej dla artykułu reklamowego. Standardowy rozmiar banera to 300X250 PX.

Położenie banerów:

Wpis na fanpage GIZYCKO.INFO 

Prowadzimy aktywnie fanpage GIZYCKO.INFO oraz grupę Gizycko.info – najnowsze wiadomości z Giżycka i powiatu giżyckiego na Facebooku. Naszym klientom oferujemy możliwość zamieszczania postu na naszych profilach w portalu społecznościowym Facebook. Obecnie nasze profile obserwuje już ponad 24700 użytkowników, a z każdym tygodniem liczba ta zwiększa się.

JAK ZAMÓWIĆ REKLAMĘ?

 1. Zapoznaj się z przedstawioną ofertą i wybierz interesujący Cię wariant reklamy.
 2. Po wyborze prosimy o kontakt: mailowy – kontakt@gizycko.info lub telefoniczny 720 878 381.
 3. Możliwie najszybciej odpowiemy na Twoją wiadomość i przekażemy Ci informację o kosztach reklamy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przy dłuższej współpracy oferujemy RABATY.
 4. Po akceptacji ceny reklamy wyślij nam baner (jeżeli nie posiadasz, to nic nie szkodzi – możemy wykonać go za Ciebie), treść ogłoszenie do publikacji oraz dane do faktury.
 5. Publikacja reklamy nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty lub w ustalonym terminie.