Policja prosi o pomoc w identyfikacji zmarłego mężczyzny

0

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza w Olsztynie. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł przebywać również na terenie Gdańska, Tczewa, Bydgoszcz, Torunia lub Giżycka.

8 lutego 2021 roku olsztyńscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza ciała mężczyzny. Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne mężczyzny nadal pozostają nieznane.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 55 lat, około 190 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy. Ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe, brązową kurtkę i sweter.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z  Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Źródło: KWP Olsztyn (aj)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze