Poinformuj nas

Jeśli zostaniesz świadkiem ważnego wydarzenia, wiesz o czymś istotnym, chcesz nas o czymś poinformować – i jako jedyny będziesz dysponował informacjami, zdjęciami, a nawet materiałami wideo, masz szansę otrzymać od nas zaproszenia do kina!

Dwa razy w miesiącu (w co drugi piątek) wybierzemy zwycięzcę , który za najciekawszą, najbardziej aktualnąoperatywną wiadomość otrzyma podwójne zaproszenia do kina. Zadecyduje liczba „polubień” na Facebooku, którą uzyska każda wiadomość.

Pisz do nas – czekamy!

Wysyłaj swoje foty, informacje na adres  na kontakt@gizycko.info lub w wiadomości na FB www.facebook.com/Gizycko.info (napisz co się stało, miejsce, czas, podaj swój nr. telefonu)

Gdy wysyłasz do nas wiadomość e-mail, MMS, SMS albo tekst czy zdjęcie/film, akceptujesz następujące warunki:

  • Zgadzasz się na bezpłatną publikację wiadomości na portalu www.Gizycko.info
  • Zgadzasz się na archiwizowanie wiadomości w zasobach portalu www.Gizycko.info oraz na ich skracanie, przerabianie, łączenie z innymi utworami słownymi, słowno graficznymi, audiowizualnymi itp.
  • Potwierdzasz, że masz prawo dysponować wiadomością – w tym, że masz pełne prawo do dysponowania fotografią/filmem. Oznacza to, że nie sprzedałeś fotografii/filmu komuś innemu na zasadzie wyłączności oraz, że fotografia/film nie narusza praw i dóbr osobistych osób trzecich. Wysyłając do nas zdjęcie/film ponosisz pełną odpowiedzialność za ewentualne naruszenie praw osób trzecich. Czyli jeśli wyślesz zdjęcie/film wykonane przez inną osobę i podpiszesz jako swoje – łamiesz prawo. Naruszasz prawo także wtedy, jeśli wyślesz nam fotografię osoby, która nie zgodziła się na zdjęcie.
  • W ramach “Poinformuj nas” portal www.Gizycko.info może rozlosowywać nagrody pieniężne bądź rzeczowe za najlepszą wiadomość tygodnia lub miesiąca, na odebranie których masz 1 mies. od dnia ogłoszenia wyników.
  • Regulamin obowiązuje od dnia 17 czerwca 2016 r.