Nieruchomości

PROFESJONALNIE INDYWIDUALNIE NOWOCZEŚNIE 

Internetowe Biuro Nieruchomości

Internetowe Biuro Nieruchomości Gizycko.info powstało w odpowiedzi na potrzebę kompleksowej i profesjonalnej, a zarazem miłej obsługi klientów rynku nieruchomości w jednym miejscu.

Naszym celem jest wysoka jakość obsługi przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji z realizowanej transakcji.

Wspieramy naszych Klientów przy realizacji ich celów mieszkaniowych, wykorzystując przy tym naszą wiedzę i doświadczenie. Nadrzędne wartości, którymi kierujemy się wykonując powierzone nam zadania to profesjonalizm, uczciwość oraz skuteczność.

Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Giżycka i powiatu giżyckiego.

Pomożemy w kompletowaniu dokumentów, zaplanujemy proces sprzedaży wraz z akcją marketingową, pomożemy negocjować cenę Twojej nieruchomości, zorganizujemy umowę w kancelarii notarialnej …. po prostu zajmiemy się wszystkim, tak abyś mógł poświęcić swój cenny czas dla rodziny, przyjaciół czy też na realizację kariery zawodowej.

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

sobota: 9:00 – 14:00

Kontakt: 

Tel. 502-471-963

E-mail: nieruchomosci@gizycko.info