Nieruchomości

PROFESJONALNIE INDYWIDUALNIE NOWOCZEŚNIE 

Internetowe Biuro Nieruchomości

GIZYCKO.INFO

Internetowe Biuro Nieruchomości Gizycko.info powstało w odpowiedzi na potrzebę kompleksowej i profesjonalnej, a zarazem miłej obsługi klientów rynku nieruchomości w jednym miejscu.

Naszym celem jest wysoka jakość obsługi przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa, komfortu i satysfakcji z realizowanej transakcji.

Wspieramy naszych Klientów przy realizacji ich celów mieszkaniowych, wykorzystując przy tym naszą wiedzę. Nadrzędne wartości, którymi kierujemy się wykonując powierzone nam zadania to profesjonalizm, uczciwość oraz skuteczność.

Pośredniczymy w transakcjach zakupu, sprzedaży i wynajmu wszelkiego rodzaju nieruchomości na terenie Giżycka i powiatu giżyckiego.

Pomożemy w kompletowaniu dokumentów, zaplanujemy proces sprzedaży wraz z akcją marketingową, pomożemy negocjować cenę Twojej nieruchomości, zorganizujemy umowę w kancelarii notarialnej …. po prostu zajmiemy się wszystkim, tak abyś mógł poświęcić swój cenny czas dla rodziny, przyjaciół czy też na realizację kariery zawodowej.

Zapraszamy do kontaktu! 

Tel. 502-471-963

e-mail: nieruchomosci@gizycko.info